0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Afiş Baskı

Afiş baskı, posterler ile hemen hemen aynı işlevlere sahiptir denilebilir. Çünkü amaç hemen hemen aynıdır. Ürün ve hizmetlerin tanıtımında yenilik duyurularını ve reklamları hızlı bir şekilde açıklamak için kullanılan bir tür basılı materyal olan afiş baskı, firmamız tarafından tüm beklentileriniz doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Afişlere uygulanan metinler ve mesajlar, okunmaktan çok algılanmaya yöneliktir. Afiş baskı çeşitleri iletmek istediğiniz mesajı net ve özlü bir şekilde ifade etmek için güçlü görseller kullanan bir promosyon ürünleridir. Poster baskı hacmi büyük olduğunda ofset baskı, poster baskı hacmi küçük olduğunda dijital baskı avantajlıdır. Sizler de firmalarınız ve işletmeleriniz için bir afiş baskı çeşidine ihtiyaç duyuyorsanız hem dijital baskı hem de ofset baskı hizmetlerimizden rahatlıkla faydalanabilirsiniz.

En İyi Reklam Ürünleri

Afiş baskılar, diğer basılı materyallere göre çok daha geniş kullanım alanlarına sahiptir. Hem iç mekan hem de dış mekanların reklam ihtiyaçlarını en iyi karşılayan tercih edilen baskı, firmamız tarafından deneyimli kadro ve uygun ürünler ışığında gerçekleştirilmektedir.  CMYK renk değerleri ile çalışmak ofset baskı için son derece önemli olan bir kriterdir. Afiş baskı çeşitleri bu özelliğe sahiptir ve dpi değeri düşük ürünlere göre daha düşük çözünürlüklerde çalışma avantajına sahiptir. Ancak kullanılan görüntünün renk derinliğine ve piksel değerine göre değişiklik gösterebilir. Firmamız tarafından sunulan afiş baskı hizmetinde CMYK renk değerleri dikkate alınmakta ve bu doğrultuda renklendirmeler gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak firmamız renk derinliği ve piksel noktalarını da göz önünde bulundurmakta, en ideal afiş baskıları ile sizleri bir araya getirmeyi başarmaktadır.

İç ve dış mekân afişleri, radyo, televizyon ve basın reklamlarını desteklemek için nihai reklam aracıdır. Afiş tasarım stilleri önemli ölçüde değişir. Afişlerde kullanılan metinler genellikle okunmak için değil dikkat çekmek için hazırlanmıştır. Bu nedenle mesajı kolayca ileten ve kısa sürede dikkat çeken sloganlar oluşturmaya çalışıyoruz. Bu mesajlar ve sloganlar yaratıcı ve çarpıcı görsellerle desteklendiğinde çok güzel afişler ortaya çıkıyor.

Markanızı Görünür Hale Getirin

Afişler genellikle tek kullanımlık ürünlere ait olan ve günümüzde yoğun talep gören basılı materyallerdir. Bu nedenle, düşük bir afiş baskı maliyeti sağlanmaktadır. Maliyetinin düşük olması nedeniyle müşterinin isteğine ve ürünün kullanım amacına göre baskı sonrası ek işlem yapılır. Selofan kaplama, baskı sonrası mukavemet sağlamak için ek işlemlerden biridir. Selofan kaplamalar, kullanılan alanlara parlak veya mat görünüm sağlar. Ayrıca kâğıdı dış etkilerden korur. Firmamız tarafından sunulan selofan kaplama hizmeti sayesinde dilerseniz afiş baskılarınızı sizler de daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz.

Sizler kaliteli afiş baskılarına sahip olmak ve reklamlarınızı en iyi şekilde yansıtabilmek için firmamızın afiş baskı yaptır seçeneğinden dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Afiş baskı fiyatları, kalitesi ve güvencesi ile en iyi reklam ürünlerine sahip olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?