0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Araç Giydirme

Adından da anlaşılacağı üzere araçlarınızın üzerlerinde reklam amacı ile yapılan kaplama işlerine Araç Giydirme denilmektedir. Araç giydirme hizmetlerinde kullanılan malzemelerin en kalitelilerini İleri Reklam olarak tercih etmekteyiz. Ağırlıklı olarak 3M ürünleri ve Oracal ürünleri kullanarak dayanıklı, uzun ömürlü ve şık araç giydirme hizmetleri sağlamaktayız.

Araç kaplama / giydirme işleri daha çok reklam amaçlı tercih edilir, bir markanın ürününün ya da logosunun yer aldığı kaplama sistemlerinde dilediğiniz görselin kullanılması mümkündür. Bu tür işlerde hem ince hem de esnek yapıda olan folyolar tercih edilir. En çok tercih edilen kaplama folyolarını kullanan firmamız  araçtan reklamların söküldüğünde de aynı görüntüye ulaşmasını sağlayacak şekilde süreci başarılı sonuçlandırmaktadır. Araç üzeri reklam, araç kaplama veya araç giydirme olarak da anılan bu hizmette cast folyo yani yapışkanlı pvc folyo ürünleri tercih edilir. Yukarıda bahsettiğimiz gibi ince folyoları tercih ediyoruz. Çok ince olan bu folyolar araçların kanal oluklarında folyoların rahat bir şekilde esnetilmesi için de uygun ürünlerdir.
 

Araç Giydirme Nasıl Yapılıyor?


Aracınızın öncelikle ebatlarını alır ve bu ebatlara uygun tasarımları İleri Reklam grafikerleri hazırlar. Araç giydirme konusunda uzman kadromuz ile İstanbul ilinin bir çok markasına hizmet verdik. Grafik tasarım bu hizmetteki folyo kalitesinden sonra en önemli unsurdur diyebiliriz. Yanlış bir tasarım, araçlarınızın uzun süre yanlış bir görüntü ile İstanbul sokaklarında dolaşmasını sağlayacaktır. Ekibimiz ile araç kaplama işleminin yapılacağı aracın ölçülerini bilir ve bu araçtaki kapı kolları, kapı araları, araç çıtaları, araç far ve fitillerine denk gelebilecek olan yazıların, görsellerin orada olmamasını sağlarız. Tüm ölçümlendirme işleminin ardından tasarım sizlere sunulur ve onayınız alınana kadar dijital ortamda bu işlemlerde sınırsız revize yapılır. Siz beğenene kadar devam edecek olan araç kaplama tasarımına onayınızı almamızın ardından işlem dijital baskı makinesine gönderilmektedir.

İleri Reklam firmasının uygulamasını yaptığı tüm araç kaplama işleri her türlü hava şartına karşı dayanıklıdır. Olumsuz hava şartları, kar, dolu ve yağmur sırasında asla yapısı bozulmayan bu uygulamalar için hemen 0216 661 12 84 numarasını arayın.

Araç Giydirmenin Firmaya Etkisi Nedir?


Reklamın iyisi kötüsü olmaz! Ancak araç reklamı en iyi reklamlar arasındadır. Firmanızın, markanızın ve ürünlerinizin reklamını yapabileceğiniz bugün geliştirilmiş yüzlerce modeli olabilir. Bunların ilk sıralarında her gün milyonlarca insanın trafikte olduğu yollar, sokaklar, caddeler gelmektedir.

 

Araç giydirme hizmetinden yararlanarak en uygun fiyatlara her gün trafikte olan aracınız ile en geniş kitleye ulaşabilirsiniz. Sürekli gezen aracınız ile sayısız insana ulaşabileceğiniz bu reklam grubu için geçtiğimiz günlerde yapılan örnek işlerimize sitemizden göz atmanızı öneririz. İleri Reklam firmasının kullandığı cast folyolar oldukça esnektir.

 

Araç Kaplama Vergisi Hesaplama


Şirketinizin en ekonomik fiyatlar ile reklamını yapabileceğiniz araç kaplama işleri için yasal bir vergi bulunmaktadır. Aracınızın üzerinde yer alan reklamınızın ve tanıtımınızın üzerinden ülkemizde vergi alınmaktadır. Araç tanıtım kaplaması üzerindeki bu fiyatlandırma m2 cinsi üzerinden hesaplanmaktadır. Aracınızı giydirmeden önce küçük bir prosedür vardır. Yasal anlamda evraklarınızın hazır olmasının ardından süreci başlatabilirsiniz. Araç giydirmek için ihtiyacınız olan evrakları öğrenebilmek adına lütfen sitemizde yer alan Whatsapp Destek hattı ile irtibata geçiniz.

Araç Giydirme Folyo Çeşitleri

CAST FOLYO
Araç dış aksan giydirme işlerinde en çok tercih edilen ve firmamızın da kullandığı folyo grubudur. Hem ince hemde esnek bir yapıya sahip olan bu ürünler çabuk yırtılmaz ve kolay deforme olmazlar. Her türlü hava koşuluna karşın en dayanıklı ürünlerin başında gelmektedir.

YARI CAST FOLYO
Uzun ömürlü folyo grupları arasındadır. Bu ürünleri ortalama ömrü 5 sene ile 7 sene arasındadır. Yarı cast folyolar düz yüzeylerde kullanılır. Araç üzerinde kanallar var ise bu ürünler çok önerilmez. Kanallı araçlarda kullanılacak olan yarı cast folyolar hava koşullarına bağlı olarak zamanla olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir.

DÜZ YÜZEY FOLYOLARI
Dümdüz bir yüzeye sahip olan otobüs, minibus ve diğer araç gruplarında kullanılır. En yaygın olarak kamyonet kasalarında düz yüzey folyoları tercih edilmektedir.

Sizlerde araçlarınız için en uygun fiyatlarla kaplama hizmeti almak istiyorsanız hemen incelediğiniz web sitesinin iletişim sayfasında yer alan numarayı arayabilirsiniz.

 

       

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?