0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Bilboard Baskı

Bilboard baskı hizmetini sizlere sunan firmamız, tüm bu süreç boyunca en ideal yöntem ve araçları kullanmayı tercih ederek sizlerin en etkili reklamlara sahip olabilmesini sağlamaktadır.

Özellikle de şehir merkezlerinde reklam ve tanıtım amaçlı sergilenmekte olan bilboardlar artık etkili bir iletişim yöntemi ve aynı zamanda da modern reklam aracıdır. Geniş bir kitleye hitap edebilen panolar aynı zamanda boyutlarıyla da öne çıkan ürünlerdir. Bilboard baskı olarak da bilinen reklam panoları, özellikle kentsel alanlarda en popüler reklam biçimlerinden biridir. Markanızı nerede tanıtmak isterseniz isteyin, size ihtiyacınız olan ölçü ve donanımdaki ürünü en iyi şekilde sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Bilboard baskı çeşitleri ayırt edici özelliklerinden dolayı trafiğin ve yaya trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde çok önemli bir yer tutmaktadır. Büyük şirketler ve iş adamları tarafından tercih edilen bu baskılar, basit iletişim bilgilerini ve faaliyetler hakkında bilgileri sunar.

Dikkatleri Üzerine Çeken Bilboard Baskılar

Billboardlar, gelişmiş aydınlatma sistemleriyle dikkat çekiyor ve teknolojinin gelişimi reklam mecrasını önemli ölçüde değiştirmeye devam ediyor. Düzgün yerleştirilmiş reklam panoları, 24 saat reklam görünürlüğü sağlar ve reklam mesajını en iyi şekilde yansıtır. Poster baskısı, dijital baskı veya ofset baskı olarak bulunan bir kâğıt malzemeden yapılır, bu da onu yırtılmaya, neme ve solmaya karşı dayanıklı bir araç haline getirir. Şehrin etrafına düzenli olarak asılan bilboard baskılar, kampanyanın mesajını reklam, ilgi çekici mesaj ve diğer özellikler aracılığıyla yayalara ve sürücülere ileterek çok sayıda insana hızla hitap eder. Firmamızın sunmakta olduğu bilboard baskı hizmetlerinden yararlanarak sizler de kampanyalarınız, duyurularınız ve markanız hakkında diğer detayları en ideal şekilde yansıtabilir, baskıların herkesin ilgisini çekmesini sağlayabilirsiniz.

Dayanıklı, Kullanışlı ve Kaliteli Bilboard Baskılar

Bilboard baskı için uygun bir uygulama alanı oluşturan dijital baskı, dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli bir üründür. Tercih ettiğiniz banner reklam mürekkebi özel olarak üretilmesi gereken bir üründür. Açıkhava reklamcılığı için tercih edilen ürünlerin kalitesi diğer reklam mecralarına göre daha önemlidir. Billboard afişleri de 4 parça olarak basılmakta olup, ışık kaybını önlemek için ölçülere dikkat edilmelidir. Reklam ve tanıtım amaçlı tercih edilen tabelalar, firmamız tarafından tamamı ile dijital baskı teknolojisi ve özel malzemelerle yapılmaktadır. Bu üstün teknoloji ve özel malzemeler sayesinde, billboard baskılar dilediğiniz süre boyunca ilk günkü formunda görünmeye devam edecektir.

Sizler de dilediğiniz süreler boyunca kullanabileceğiniz etkili reklam yöntemine firmamız ile iletişime geçerek direkt erişim sağlayabilirsiniz. Bilboard baskı yaptır seçeneği ile üstün kaliteli hizmeti sizlere sunan firmamız, tüm bu süreci en ideal şekilde yürütebilmeyi hedeflemektedir. Müşteri beklentileri ve istekleri doğrultusunda dilenen baskılara sahip olmak için, ve billboard baskı fiyatları ve detayları hakkında bilgi sahibi olmak için lütfen firmamız ile iletişime geçin.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?