0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Cam Giydirme

Özellikle cam giydirme alanında her zaman seçici davranmakta, tüm faaliyetlerimizde büyük özen göstermekte ve profesyonel kadromuzla hizmet vermekteyiz. İlk defa duyanları şaşırtabilir ama bu aslında tüm kliniklere, mağazalara ve camlı alanlara daha şık ve dekoratif bir görünüm kazandırılmasının teknik işlemidir. Cam giydirme, reklamın daha renkli ve canlı olması için hem dekoratiflik hem de dayanıklılık açısından yapılması gerekli olan işlemlerin başında gelir.

Cam giydirme alanında titiz çalışması ve baskı işlemlerinden dış mekân işlemlerine, dijital işlemlerden araçlara kadar birçok alanda sunduğumuz kaliteli ve profesyonel hizmet ile her zaman ön plana çıkmış bir firma olarak, tüm müşterilerin beklentilerini karşılamaya devam ediyoruz.

Cam Giydirme Çeşitleri

Cam giydirme çeşitleri arasında tek yönlü görüş, kaplama mesh streç, buzlu film ve cam filmi seçenekleri bulunur. Cephe, delikli bir cam çatı binası olan one way vision ile kaplanır. Kaplama bu yapılara uygun bir film türü ile yapılır. Yapışkanlı ve yüzeyinde delikler bulunan folyo tipi, içeriden dışa doğru bakması, ancak dışarıdan içe bakmaması ile karakterize edilir. Delikli bir vinil seçeneği olan Facade Mesh Stretching, kanvastan yapılmıştır. İçeriden görme yeteneğine sahip olmanızı sağlar. Zemin, binanın dış yüzeyinde demir bir karkas ile oluşturulmakta ve ağ adı verilen bir branda ile gerdirilmektedir. Kum folyo olarak da bilinen mat folyo, tamamı ile dekoratif bir amaçla kullanılmakta olan apre tekniğidir.

Firmamız tarafından büyük bir profesyonellik ile gerçekleştirdiğimiz mat folyo işlemi, dışarıdan içeriyi asla göstermemeyi amaçlıyor. Ayrıca yazdırma özelliği de vardır. Cam filmleri ise cama çarpan ışığı tamamen engellemek için pencerelere uygulanır. Tüm alan ve ofislerde cam giydirme uygulamasına devam ederken, mağazanızın dünyaya görünür olmasına da yardımcı olabiliriz.

Kusursuz Cam Giydirme Uygulamaları


Kusursuz uygulanan cam işleme yöntemimizin avantajları da oldukça fazladır. Mağazalar ve ofisler için en iyi cam paneller pratik bir şekilde yapılır ve çok az maliyetlidir. Bütçe dostu bu süreç sayesinde istediğiniz görselleri ofisinize getirmeniz artık çok daha kolay. Bu süreç marka bilinirliğini artırıyor. Çok daha büyük formatlarda uygulanabilir. Kısa montaj süresi, uzun süre beklemeniz gerekmediği anlamına gelir.

Firmamız olarak aynı zamanda zevkinize ve isteklerinize mükemmel şekilde uyan baskılar da gerçekleştiriyoruz. Bu sayede telefon numarası sürekli olarak pencerede görüntülenebilmekte ve bu sayede müşterilerle iletişim hızlandırılmaktadır. Kısa sürede satışları artırmakta olan bu yöntem oldukça etkilidir. Bu, müşteri deneyimini iyileştirebilir ve görünürlüğünüzü artırabilir. Tamamen yeni teknolojiye yaptığımız yatırım, tüm hizmetleri kullanılabilir hale getiriyor. Özellikle cam giydirme hizmetinde, cam kumaş üzerine herhangi bir baskı yapmak için baskı teknolojisini kullanmaktayız.

Sizler de cam giydirme yaptır seçeneği ile firmamızdan destek alabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek cam giydirme fiyatları ve diğer detaylar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?