0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Cam Kaplama

Firmamızın sizlere sunmakta olduğu hizmetler arasında cam kaplama hizmeti de bulunmaktadır. Cam kaplama hizmeti ile pek çok alan daha farklı bir görünüme kavuşur ve bu sayede daha ideal etkilere sahip olunur. Cam üzerine kaplama işlemi çeşitli araçlar ile yapılmaktadır. Genellikle dekoratif amaçlı tercih edilir. Dekorasyona göre cam kaplama uygulanır. Cam kaplama noktasında tercih edilebilecek birçok model bulunmaktadır. Ayrıca cam kaplaması dışarıdan içeriyi görmeyi zorlaştırır. Cam kaplamalar, alışveriş merkezi vitrinleri, araçlar ve ofisler gibi birçok alanda istenilen görünümün elde edilmesinde etkilidir.

Camın en büyük sorunu rengi tutacak gözeneklerinin olmaması ve çok hafif bir yüzeye sahip olmasıdır. Camda kalmayan UV mürekkebi cam yüzeyinden çok kolay bir şekilde çıkar. Ancak bu sorun cam yüzeye uygulanan ve baskı sonrası geliştirdiğimiz özel bir çözüm ile çözülmektedir. Bu özellikler, cam kaplamalarla ilgili tüm beklentileri karşılamamızı sağlar.

Uygulama odaklı renk sistemimiz ile dekorasyonun birçok alanına hizmet vermekteyiz. Cam kaplama uygulamalarının gelişmesiyle dekoratif alanda büyük ilerlemeler kaydettik ve daha çeşitlendirilmiş pek çok model yarattık. Yaratıcı modeller, dekorasyon işlerinde her zaman bir adım önde olmanızı sağlar. Cam kaplama günümüzde yapı işlerinde, ev dekorasyonunda, restorasyonda ve mağaza dekorasyonunda sıklıkla kullanılan bir uygulama çeşidi olarak ön plana çıkmıştır. Cam kaplama çeşitleri sayesinde sizler de bu alanlarda dilediğiniz görünümlere sahip olabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek daha detaylı bilgilere kolay bir şekilde erişebilirsiniz.

Dayanıklı Cam Kaplamalar

Birçok projede, baskılar çizilmelere karşı mükemmel şekilde korunmaları için iki cam parçası arasında sıkıştırılır. Bu işlem lamine uygulaması sayesinde mümkündür. Düşük sıcaklıkta cam laminasyon işlemleriyle yeniden uygulanan baskıları kullanarak kusursuz laminatlar oluşturuyor, böylelikle de iç ve dış mekân kullanımlarını daha uzun süreli kılıyoruz.

Dış Cephelerde Etkili Görünümler


Cam kaplama malzemesinin etkin kullanımı dış cepheyi daha etkili kılmaktadır. Cam kaplama çeşitleri son zamanlarda en popüler yapı malzemelerinden biri haline geldi. Günümüz koşullarında dış cephe kaplama sektörünün etkin gelişiminin yanı sıra cam kaplama da bizim favori uygulamamızdır. Cam kaplama sadece binaların dış cephelerinde değil, iç dekorasyonda da etkin bir şekilde kullanılmaktadır. Cam kaplama, iç bölmelerin etkin uygulanması için en popüler uygulamadır. Sonuç olarak tabi ki cam kaplamalara olan ilgi her geçen gün artıyor. Buna ek olarak, bu günlerde bu tür uygulamaların yüksek kalite standartlarında üretildiği gerçeği de var. Firmamız da bu kalite standartlarına öncülük eden bir firma olarak yaşam alanlarınıza önemli faydalar sağlar.

Sizler de cam kaplama yaptır seçeneği ile firmamızla doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Hem iç mekânlarınız için hem de dış mekânlarınız için cam kaplama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek ayrıca cam kaplama fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?