0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Cam Kumlama

Cam kumlama işleminden özellikle de iç mekânlarda yararlanılmaktadır. Cam kumlama uygulamaları sayesinde iç mekânlar hem dekoratif bir görünüme kolayca kavuşur hem de kullanılmakta olduğu alana güneş ışınlarının dik bir şekilde gelmesini büyük bir ölçüde engeller. Baskıda kullanılan kum folyosu açık gridir. Baskı yapılarak istenilen renk ve desende baskı yapılabilmektedir. 122 cm genişliğinde, 50 metrelik bobinlerde üretilen sandy folyo, geniş alanlarda kullanılması amaçlandığında 5 mm bindirme ile gerekli boyuta boyutlandırılmıştır. Yüzey kaplandığında kumlu cam görünümündedir. En sevdiğiniz desenleri, resimleri, resimleri ve harfleri kum folyoya yazdırmak için bir çizici makinesi kullanarak sizlerin istediği görünümleri sizlere sunuyoruz. Baskıdan çıkan film yeterince kuruduktan sonra istenilen yüzeye uygulanmasını sağlıyoruz.

Cam Kumlama Çeşitleri

Cam kumlama işlemleri için kullanılmakta olan folyolar görüntüsünü cama veren bir tekniktir. Kumlama filmi, açık hava reklamcılığında en yaygın kullanılan yöntemlerden biridir. Genellikle iç mekânlarda kullanılır. Buzlu cam filmi ofislerde yaygın olarak kullanılan bir uygulama olup ofise ekstra hava katmaya yardımcı olur. Aynı zamanda konferans salonu gibi odaları gözden uzak tutar. Cam kumlama filmi ofisinize sofistike ve zarif  bir görünüm kazandırır. Yapılara kumlama filmi veya direkt baskı olarak kullanılabilir.

Cam kumlama çeşitleri
arasında bulunan buzlu cam filmi özellikle ofis bölmelerinde, kapılarda ve duşa kabinlerde kullanılmaktadır. Kum püskürtme filmi kolayca çizilir, bu nedenle dikkatli çalışma ve titiz dikkat gerekir. Özellikle zemin tozdan arındırılmış olmalıdır. Dekoratif folyo olarak da adlandırılan kumlama folyosu, camın yüzeyini dışarıdan görünmez hale getirir. Ayrıca buzlu cam filmi uygulandığı alanda derinlik oluşturur. Kum püskürtme filmi yapışkandır ve bu nedenle biraz esnektir. Kumlama filmine direkt baskı yapılabilir. Çok dekoratif bir görünüm için tek başına veya bir tasarımla basılabilir. Cam kumlama filmi projenize özel yapılır. Gerekirse, projeniz ve detayları ile ilgili en iyi bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Konutlar İçin Cam Kumlama

Konut cam kumlama hizmeti de özellikle son dönemlerde ofis cam kumlama baskıları kadar rağbet görmeye devam etmektedir. Yaşam alanınızda bir home ofisiniz varsa bu tarz dekoratif uygulamalardan yararlanabilirsiniz. Tüm logolar ve görsel kreasyonlar en uygun ve en sağlıklı malzemelerle yapılır ve siz müşterilere bu şekilde sunulur. Müşteri memnuniyeti odaklı bir vizyon belirlemiş olan firmamız ofis, ev ve meydan iç tasarım seçenekleriyle sizlerin dilediği görünümleri elde etmesini ve yaşam alanlarının pratik bir hal almasını sağlar. Sizler de cam kumlama hizmetleri ile hem ofislerinizi hem de evlerinizi ideal ve pratik bir yapıya dönüştürebilirsiniz. Bunun için cam kumlama yaptır seçeneği ile firmamıza doğrudan talep iletmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca firmamız ile iletişime geçerek dilerseniz cam kumlama fiyatları ve aşamaları hakkında daha kapsamlı bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?