0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Dekota Baskı

Dekota baskı, mağazalar ve alışveriş merkezleri için vazgeçilmez bir iç dekorasyon ve  en popüler reklam uygulamalarından biridir. Ahşabı andıran dokuya sahip Dekota baskı, odanıza zengin bir renk katacak olan bir baskı çeşididir. Yüksek çözünürlüklü dekoratif baskı iç ve dış mekân kullanımına uygundur.

Dekota, pürüzsüz yüzeyli, dayanıklı ve aynı zamanda da esnek yapıya sahip olan PVC esaslı bir malzemedir. 1-18mm kalınlığında PVC'den üretilmiş olup, baskılı poster ve afişlerin arkasına yapıştırılan fotobloktan daha sert bir malzemedir. Ayrıca iç ve dış mekânlarda kullanılır. Ayrıca dayanıklılık sağlamak için fotoğraf bloğu ile aynı şekilde lamine edilmiştir. Taşıması ve aynı zamanda da montaj işlemleri son derece kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Vitrin afişleri/teşhirleri için oldukça sık tercih edilen bir malzemedir. Özellikle görsel baskı uygulamaları için de sık tercih edilmekte olan dekota baskı, kaliteli bir malzemedir. Folyo uygulaması için uygundur. Uygulama alanları iç ve dış mekanlar ile billboard ve afiş uygulamalarıdır. Ayrıca tercihen ayaklı bir yapıda da kullanılır.

Kaliteli Dekota Baskılar

Hafif bir malzeme olan Dekota baskı çoğu bölgede tercih edilmektedir. Dekota baskı üretim, nakliye ve depolama için uygundur. Düz bir yüzeye sahip olan deko baskı, ağırlıklı olarak dış mekân reklamlarında ve binalarda kullanılmaktadır. Dekota baskının kullanım alanları şunlardır:

• Etiketleme,
• Mağaza tasarımı,
• Mobilya endüstrisi,
• Ara bölmek,
• Tavan kaplama

İç ve dış mekânlarda kullanımı kolay olan Dekota basımı sizleri ideal sonuçlar ile bir araya getirmektedir. Bu noktada firmamız sizlere kalitelidir hizmet sunarak ve görüşlerinizi önemseyerek yanınızda olmaktadır.

Kolay Monte Edilebilen Dekota Baskılar

Firmamız tarafından dekota baskı çeşitleri sabitlenebilmesi için vidalanma sistemi tercih edilir. Ayrıca dekota çeşitleri yüzeylere yapışma eğilimindedir. Testere ile kolayca kesilebilir ve ayrıca ısıtılıp şekillendirilebilir. Biraz daha sert yapısı nedeniyle, dekota baskılar ek çerçevelemeye gerek kalmadan fotoğraf ve posterlerle birlikte yapıştırılabilir. 3-5 mm kalınlığındaki yüksek kaliteli döviz baskılı malzemelere çeşitli baskı teknikleri uygulanabilmektedir. Ayrıca 3 mm kalınlığındaki döviz baskıları delgeç ile delinebilir. Tüm bu özellikler dekota baskının zemine montajını kolaylaştırır.

Rekabetçi farklılaştırıcı özellikleri nedeniyle çok yönlü olan dekota baskı, reklam faaliyetlerini desteklemek için yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmanın ürün ve hizmetlerini kitlelere tanıtmak, marka bilinirliğini artırmak, işi farklılaştırmak, dikkat çekmek ve tabii ki satışları artırmak için yaygın olarak kullanılan dekota baskı hizmeti firmamız tarafından sizlere sunulmakta ve sizlerin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Firmamızın üstün teknolojik makineleri, sağlığa uygun ürünleri ve uzman kadrosu, dilediğiniz baskılar ile sizleri bir araya getirir.

Sizler de dekota baskı yaptır seçeneğinden yararlanarak firmamız ile direkt iletişime geçme imkânına sahip olabilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek aynı zamanda dekota baskı fiyatları ve dekota baskının diğer detayları hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?