0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Dijital Baskı

İleri Reklam olarak sizlere dijital baskı sistemleri kapsamında bir çok ürün üzerine baskı imkanı sağlayabilmekteyiz. Firmanız için bilboard baskıları, profesyonel araç giydirme hizmetleri, dış cephe kaplamaları, afişler, broşürler ve bir çok açık hava reklamcılığı ürün grubunda hizmet vermekteyiz. Bunların yanı sıra branda baskı, duba baskı, magnet baskısı, poster baskısı gibi talepleriniz için de destek olabilmekteyiz.

Dijital Baskı Nedir?


Modern teknolojinin bizlere sağladığı en büyük imkanlardan birisi de dijital baskı tekniğinin gelişmesidir. Klasik baskı hizmetlerinin yanı sıra bir çok materyal üzerine yapılabilen yüksek çözünürlüklü dijital baskılar işletmeler için en doğru çözümü, en etkili şekilde sunabilmektedir. Diğer tabela gruplarına nazaran daha az maliyetli olabilen dijital baskı tekniği ile hazırlanmış olan tabelalar için sitemizde kısa bir gezintiye çıkabilirsiniz.

Merkez bilgisayarlarımızda sizler için hazırlanacak olan yüksek çözünürlüklü dijital baskılarda görseller, metinler farklı teknikler ile uygulanabilmektedir. Bir çok materyale yapılabilen bu baskılar diğer sistemlerin yanında çok daha hızlı ve pratik olmaktadır. Uygun fiyatlı dijital baskı tabela çeşitlerine göz atmak için İleri Reklam Whatsapp Hattı aracılığıyla bizlere ulaşabilir ve hızlı baskı sistemleri sebebiyle zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Dijital baskı tekniği ile yapılan tüm işlemler firma iç bölümlerinde kullanılabileceği gibi dış alanlarda da rahatlıkla kullanılabilir. Firmanızın ve ürünlerinizin daha geniş kitlelere erişmesi ve daha çok müşterinin sizden haberdar olabilmesi için bizden destek alabilirsiniz.
 

Kaliteli Dijital Baskı Hizmetleri


Doğru ve kaliteli bir baskının meydana gelmesi için biz buradayız. Dijital tabalı olan görüntülerin farklı alt tabakalara yazdırılma işlemleri ile kaliteli bir baskı elde edilir. Dijital baskılarda ofset baskılara nazaran ekstra bir baskı plakasına ihtiuaç duyulmaz, işletmemizde sizler için hazırlanan yayın dosyaları, dijital dosyalar, pdfler her türlü alt tabakaya, her türlü materyale baskı yapılmaktadır.  Geleneksel baskı sistemlerinin tam aksine bu sistemlerde sabit görüntülü bir baskı kalıbına ihtiyaç duymayız. Teknolojiyi kurulduğu günden bu güne kadar takip eden İleri Reklam sektörde adını her geçen gün daha geniş kitlelere duyurmakta ve her geçen gün bir çok avantajı müşterilerine sunmaktadır.

Dijital baskı teknikleri bir çok alanda kullanılıyor. Bugün firmaların tanıtım materyalleri, cephe kaplama işleri, duyurularını ve haberlerinin yapıldığı basılı işlerinde dijital baskı teknikleri kullanılmaktadır. Ayrıca özellikle İstanbul ili olmak üzere bir çok şehirlerde karşımıza çıkan reklam tabelalarında, reklam bilboardlarında yapılan baskıların tamamı dijital baskı teknikleri ile ortaya çıkmaktadır. En önemlisi daha uygun maliyetli tabelalar için dijital baskı tekniği tercih edilir. Bunların yanı sıra araç giydirme sistemleri, cam kaplamaları, dış mekan işleri ve iç mekan işlerinde de kullanılır. Geniş bir alana yayılmış olan ve hayatımızın hemen her alanında karşımıza çıkan bu teknik hem hızlı hem de seri bir üretime imkan sağlamaktadır.
 

Neden Dijital Baskıyı Tercih Etmelisiniz?


Özgür ve Esnek Tasarım Sunar : Dijital baskı sistemlerinde her türlü tasarım ve uygulama mümkündür. Yüksek çözünürlüklü, kişiye özel tasarımlar ortaya çıkarılabilmektedir. Özellikle Dijital baskı teknikleri kullanılan tabelalarda hem müşterilerimizin istekleri ortaya çıkabilmekte hem de tasarımcılarımız daha kaliteli işler meydana getirebilmektedir. Dijital baskı teknikleri kullanılarak sizlere sunulan çalışma örneklerinde rahatlıkla oynamalar, rahatlıkla düzenlemeler yapılabilmektedir.

Üzerinden seneler geçse bile dijital ortamlarda saklanan baskı dosyaları gerektiğinde geriye getirilebilmekte ve tekrar revize edilerek kullanılabilmektedir.

Hızlı Üretim Süreçleri : Son teknoloji ile donatılmış dijital baskı makineleri ortalama 1 saat içerisinde 10.000 adet kadar çıktıyı alabilmektedir. İş ve projeye göre değişiklik gösterebilecek olan bu sistemler hakkında günlük üretim miktarımızı işinize göre öğrenebilmek için sitemizde yer alan telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyat : Ofset baskılara veya diğer tabela gruplarına nazaran çok daha düşük maliyetli olan bu teknik ile üretilen projelerde birim maliyeti çok uygun fiyatlıdır. Dijital baskı ile elde edilen işlerde hem iş gücünden, hemde malzeme kullanımından tasarruf edilmektedir.

İşletmelerin sektörlerinde kendilerini tanıtabilmeleri, paydaşlarına kurumsallıklarını gösterebilmeleri ve kaliteli bir şekilde işlerine adapte olabilmeleri için dijital baskı teknikleri kullanılarak bir çok projede en uygun fiyatları sunabilmekteyiz. İleri Reklam firmasından dijital baskı hizmetleri almak için 0216 661 12 84 numarasını arayabilirsiniz.

 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?