0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Display

İngilizce kökenli bir kelime olan "Display" Türkçe karşılığı olarak göstermek anlamına gelir. Bu kategori içerisinde yer alan ürünlerimiz ile alakalı bir çok örnek verebiliriz. Display ürünlere örnek olabilecek en önemli çeşitler, broşürlükler, tanıtım standları, fuar standları, alüminyum çerçeveler, örümcek standlar, x banner ürünlerş, roll-up banner ürünleri ve fuar organizasyonları için tercih edilen bir çok çeşit gelmektedir.

Sektörümüzde bir çok ürünü farklı konseptlerde ve tarzlarda şık bir şekilde ortaya çıkarabilen display ürünleri bir çok etkinlikte ve sektörde aktif kullanılır. Pratik kullanım ürünleri ortaya çıkarabilen display ürünleri ile kaliteli ve pratik ürünleri meydana getirilebilmektedir. Dış ortamlarda ve iç mekanlarda tanıtım için, etkinlikler için en ideal çözümler olacaktır.

Neden Display Ürünler


Display tabelalar işletmelerde hem iç ortamlarda hem de dış ortamlarda kullanılabilen ürünler olması sebebiyle markalara büyük avantajlar sağlamaktadır. Genellikle büyük ve uzun ömürlü olacak şekilde imal edilmezler. Display ürünler portatif ve taşınabilirdir. Bir çok ürün için, bir çok hizmet için ürettiğimiz, etkinliklere renk katan, etkinliklerde markaların ön plana çıkmasını sağlayacak olan ürünlerimize ait görsellere bu kategori içerisinden göz atabilir ve fiyat teklifi almak istediğiniz Display Tabela ürünleri için 0216 661 12 84 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Bir çok avantajı, bir çok fırsatı markanıza sunacak olan bu ürünler ile kaliteli sunumlar, kaliteli tanıtımlar yapabilirsiniz. Bir fuar üzerinden örnek vermek gerekirse, hizmetinizi, ürününüzü en iyi şekilde temsil edecek olan sunumu, tasarımı display tabela çeşidi ile elde edebilirsiniz. İstanbul ilinin önde gelen tabelacıları arasında yer alan İleri Reklam firması sizlere 1 telefon kadar yakındır. Sitemiz üzerinden alacağınız teklifleriniz ve display siparişleriniz kısa süre içerisinde imal edilmektedir. İmal edilen ürünler Türkiye'nin her iline kısa süre içerisinde sev edilebilmektedir. Bu ürünlerin en büyük avantajlarından birisi de az önce bahsettiğimiz gibi kolay taşınabilir olmalarıdır. Reklamların konumlarını rahatlıkla değiştirebilir ve portatif olarak tasarlanan ürünleri dilediğiniz konuma getirebilirsiniz.

Display Tabela Fiyatları


Katlanabilir, taşınabilir olan bu ürünler genellikle iç ortamlarda tercih edilir. Dış ortamlar ile uyumlu olan display ürün grupları için whatsapp hattımızdan bilgi alabilir ve iç ortamlarda kullanılanlara nazaran çok daha dayanıklı olan ürünlere gözatabilirsiniz. Olası yağmur durumunda, kar durumunda taşınabilir bu ürünleri dış ortamlardan iç kısımlara taşıyabilir veya katlayabilirsiniz. İleri Reklam'ın imal ettiği dayanıklı tabelalar için en uygun fiyatları almak isterseniz lütfen iletişim sayfamızda yer alan numaralarımızı arayın.

Türkiye'nin önde gelen grafikerlerinin hizmet verdiği firmamızı arayarak ihtiyacınıza yönelik hizmeti alabilirsiniz. Bir organizasyona katılacaksanız veya bir organizasyona ev sahipliği yapacaksanız bizi arayabilir ve reklam süreçleriniz için profesyonel desteği uzmanlarımızdan alabilirsiniz.

İletişim sayfamızda yer alan İleri Reklam numaraları sizlerden gelecek talepleri beklemektedir. Aklınıza takılan tüm hususlar ve teklif talepleri için çekinmeden günün her saati bizlere ulaşabilirsiniz.
 

 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?