0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Dönkart Baskı

Dönkart baskı, Reklam ve tanıtım amaçlı kullanılan etkili ve bir o kadar da dikkat çekici bir araçtır. Bu reklam aracı sizlerle firmamızın üstün kalitesi ve deneyimli kadrosu ile bir araya gelmektedir. Genellikle ürün tanıtımları ve çeşitli iç mekân kampanyaları için tercih edilmekte olan Dönkart baskı çeşitleri hareketli yapılara sahip oldukları için insanlar tarafından kolayca fark edilirler. Bu baskı çeşitleri özel etkinlik ve organizasyonlarda rahatlıkla kullanılabileceği gibi sabit ve düzenli bir şekilde de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

İdeal Dönkart Baskılar

Dönkart baskı türleri satış noktalarında kullanılan tanıtım araçlarıdır ve işletmelerin müşterileriyle ilk temas noktasıdır. Ürün ve hizmetler hakkında bilgi vermenin yanı sıra, her ürün veya hizmet için bireysel promosyonlar da sunarlar. Birçok işletmenin ürünlerinin reklamını yapmak ve müşterileriyle etkileşim kurmak için kullandığı etkili bir reklam biçimi olan dönkart basımı için dilediğiniz zaman firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.  Bu baskılar genellikle, tercihen profesyonelce çekilmiş fotoğraflar ve çarpıcı sloganlar gibi yüksek kaliteli çizimlerle, ürün veya hizmetinizi tanıtan promosyon bilgileri içerir.

Dönkart Baskı Çeşitleri

Dönkart baskı yapmak için genellikle oluklu kâğıt veya kaplamalı kağıt kullanılır. Bu mukavvalar ve kuşe kâğıtlar tercihen 250-350 gramda kullanılmaktadır. Kart türleri, daha sağlam bir görünüm için parlak kâğıt veya fotoblok kâğıt kullanır.  Kartlar hazırlanırken uygulanacak alana göre farklı ebatlar kullanılır. Özel bir bıçakla özel kesim, kartların daha fazla dikkat çekmesini sağlar. Ayrıca kartın konumuna ve şekline bağlı olarak isteğe bağlı olarak bir dönkartın bir yüzüne veya iki yüzüne de baskı yapabiliriz.
Dönkartlar, müşteri veya distribütör tarafından baskıya hazır olarak sağlanır. Bu sebeple tarafımıza iletilen tasarım taslakları baskıya hazır olup, grafik uygulamaları da özel olarak yapılmaktadır. Renk bilincine sahip özel dönkartlara baskı öncesi ofset kalitesinde dijital çıktı, iş doğruluğu açısından çok faydalı bir süreç olabilir. Müşterinin isteği üzerine kendi özel dijital baskı makinemizde üretilen dönkart baskı ürünlerin üretim alanımızda baskısına şahitlik etme ve onay verme imkanınız bulunmaktadır.

Etkileyici Sloganlar

Dönkartlar ortak kullanım alanlarının yanı sıra değerlendirme noktalarını vurgulayan işlem avantajları da sunuyor. Bir firmanın belirli bir program hakkında sunduğu bilgileri içeren ve müşterilere ayrıcalık tanıyan dönkart baskıları müşterilerle ilk kez tanışırken oldukça önemlidir.

Bu baskılar aslen ürün ve bilgilerden oluşmakta olup, bir hizmet veya ürün yaklaşımı ile daha fazla kişinin ilgisini çeken ürün tanıtımlarında etkilidir. İnsanları etkilemesinin yanı sıra bir kart olarak da öne çıkıyor. Özellikle kullanımı kolay, etkileyici bir renge sahip bir ürün seçmek isteyenler kendileri karar verirler. İstediğiniz efekti oluşturarak daha yaygın olarak kullanılan dönkart baskılarında çarpıcı bir slogan oluşturmanıza yardımcı olan firmamız ile dönkart baskı yaptır seçeneği ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca dönkart fiyatları ve diğer detaylar hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?