0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Duratrans Baskı

Duratrans baskı hizmetimiz sayesinde sizler de özellikle iç mekânlarınızda dilediğiniz görünümleri elde edebilirsiniz. Yüksek ışık geçirgenliğine sahip tüm basılı ürünlere duratrans denir. Duratrans baskı, ışık geçirgenliği yüksek bir PVC üzerine yerleştirilmiş şeffaf bir panel veya aydınlatmalı bir kasa üzerine baskı yapılması işlemidir.

Laminasyonlu duratrans baskıları, onları çizilmeye ve yırtılmaya karşı dayanıklı hale getirir. Duratrans malzemesine arka ışık da denir. Duratrans, arka ışık panellerinde kullanılır. Duratrans, ışığa duyarlı ve rengin beyazlığını gösteren lüminesans etkisine sahip bir radyasyon türüdür.

Duratrans baskı çeşitleri
genellikle iç mekânlarda kullanılır. Baskı malzemesi olarak firmamız tarafından polyester kullanılmaktadır. Bu polyester malzeme, renkleri daha iyi emmesine ve canlılığını korumasına yardımcı olmak için kimyasal bir katmanla kaplanmıştır. Bu katman, fazla mürekkebi içine tamamen hapsederek hızla kurur. Aşırı miktarda mürekkep kullanılması, ışık parladığında artan pigmentasyona ve daha doygun bir görünüme neden olur.

Uzun Ömürlü Baskılar

Duratrans baskı, ihtiyacınız olan ışıklı görseller için en yüksek kalitededir. Dayanıklı ve uzun ömürlü kullanımlar sunar. Dış mekân, iç mekân kadar iyidir. Yüksek ışık geçirgenliği nedeniyle baskı görselleri daha da fazla dikkat çekiyor bir hale gelir. Ayrıca güneş ışığından zarar görmediği için dış mekâna da sorunsuz bir şekilde kurulabilir.

Duratrans baskı, arkadan aydınlatmanın sağlandığı her yerde kullanılabilir. Bu tek tip bir ürün olduğundan, bitmiş ürünün kalitesi baskı kalitesine göre değişiklik gösterebilir. İyi kalibre edilmiş bir makineye yazdırmak size daha iyi sonuçlar verecektir. Bu noktada en büyük yardımcınız olan firmamız, duratrans baskıları, 7 renkte 24 geçiş basabilen geniş formatlı Roland Ej-640 üzerinde üretmektedir. Firmamız iç mekân makineleri su bazlı mürekkepler kullanır ve dış mekân makineleri solvent veya çevresel solvent mürekkepleri kullanır.

İdeal Basım Aşamaları

Firmamız deneyimli kadrosu ve üstün tecrübesi ile ideal basım aşamaları gerçekleştirmeye devam etmektedir. Bu sayede sizlerin tüm beklentileri karşılanmakta, ortaya güzel baskılar çıkmaktadır.
 
Firmamız tarafından duratrans baskısının üretimi başlamadan önce, duratrans iç ve dış malzeme ruloları, dijital baskı makinesine dikkatlice yerleştirilir. Ve grafik tasarım süreçleri tamamlanmış olan ve baskıya hazır hale getirilmiş olan çalışma, ters baskı tekniği kullanılarak icra edilmeye başlanır. Atalar arkadan gelen ışıkla iyi görülebilir, bu nedenle baskı firmamız tarafından dikkatli ve yavaş bir şekilde gerçekleştirilir. Firmamızın sahip olduğu iyi kalitede iç mekân dijital baskı makineleri sayesinde bu süreç sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde tamamlanır.
 
Sizler de sorunsuz ve güvenli basım aşamaları ve avantajlarından faydalanabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Duratrans baskı yaptır seçeneği ile dilediğiniz baskıları bize iletebilir ve sonucu bekleyebilirsiniz. Üstelik firmamız ile iletişime geçerek duratrans baskı fiyatları ve tüm aşamalar hakkında çok daha detaylı bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?