0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Fileli Pleksi Kutu Harf

Fileli pleksi kutu harf sistemleri, diğer kutu harf üretimlerimizden pek çok farklı özelliği bulunan, ayrıcalıklı bir sistemimiz olarak bilinmektedir. Profesyonel ve işinde uzman ekibimiz tarafından üretilmekte olan fileli pleksi kutu harf sistemleri, kısa süre içerisinde oldukça popüler hale gelmiştir.

Pleksi Sayesinde Geniş Renk Skalası

Fileli pleksi kutu harf sistemlerimizin üretimleri esnasında talep ettiğiniz renkte pleksi kullanmaktayız. Böylelikle oldukça geniş bir renk skalasına sahip olan ve bu gibi özellikleri sayesinde en sık tercih edilen üretimlerimizin arasında bulunan fileli pleksi kutu harf sistemlerimiz, göze çarpan bir görüntüye sahiptir.

Tabelalar pek çok farklı amaç ile üretilebilir. En genel amacı müşterilerinizi kendiniz hakkında bilgi sahibi yapmak olsa da, estetik bir görüntüye sahip tabelanın dikkatleri daha çok çekeceği su götürmez bir gerçektir. Siz de klasik tabela sistemlerinden daha farklı bir tasarım arıyor ve tabela tasarımınız ile dikkat çekerek, rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, fileli pleksi kutu harf üretimlerimiz sizler için oldukça iyi bir fırsat olabilir. Böylelikle dilediğiniz rengi tercih edebilir, işletmenizin ambiyansına uygun bir tabelaya sahip olabilirsiniz.

Göze Çarpan Sitem

Fileli pleksi kutu harf yaptır hizmetimizden oldukça sık şekilde yararlanılıyor olmasının pek çok farklı sebebi bulunmaktadır. Bu sebeplerin tamamı fileli pleksi kutu harflerin sunduğu avantajlar olarak düşünülebilir. Siz de profesyonel ekibimiz tarafından üretilen bu sistemden yararlanabilir, göz alıcı ve çarpıcı bir tasarıma sahip olabilirsiniz.

Fileli pleksi kutu üretimlerimizin diğer üretimlerimizden ayrılan en önemli özelliği fileli harfler ile üretiliyor olmasıdır. Bu sayede oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahip olan sistem, özel olarak üretilir.

Fileli pleksi kutu üretimlerinde harfler lazer cihazlar yardımı ile belirlenir ve ardından fileli şekilde kesilerek, içlerinin boşaltılması sağlanır. İçi boşaltılan yani oyulan kısma sizlerin talep ettiği renkteki pleksi monte edilir. Böylelikle fileli pleksi kutu harf sistemleri ışığı istediğiniz taraftan alabilir. Böylelikle günün her saati dikkat çeken bir sisteme sahip olabilmeniz mümkün hale getiren fileli pleksi kutu harf fiyatları ise pek çok neden dolayısıyla değişkenlik göstermektedir. Ürünlerin tasarımları, boyutları, pleksinin hangi renk olacağı gibi pek çok farklı detay, üretimlerimizin birbirinden daha farklı şekilde fiyatlandırılmasına sebep olmaktadır.

Uzun Ömürlü Kullanım

Fileli pleksi kutu harf sistemleri göze çarpan ve estetik olarak şık bir görüntü sunuyor olması sebebiyle sıklıkla tercih edilir. Ancak elbette üretimlerimizin sıklıkla tercih edilmesinin tek sebebinin bu olduğunu düşünmek yanlış olacaktır. Sunduğu tüm özelliklerin ve avantajlarının yanı sıra pleksi malzemeden üretiliyor olması, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Böylelikle hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanabileceğiniz bir sisteme sahip olabilirsiniz.  Fileli pleksi kutu harf çeşitleri arasından karar vermekte güçlük çekiyorsanız, uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak adına hizmet vermektedir.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?