0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Folyo Baskı

Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan folyo baskı hizmeti sayesinde yaşam alanlarında sahip olunmak istenen görünümler daha ideal bir şekilde elde edilmiş oluyor. Folyo baskı, günlük hayatımızın her alanında karşımızdadır. Alışveriş merkezine girdiğinizde kapılara, tuvalet girişlerine, iç mekânlara, yürüyen merdivenlere, tabelalara, yemek sahalarına, taksilere, kamyonlara ve otobüslere, hatta uçaklara ve gemilere baktığınızda muhakkak folyo baskı göreceksiniz.

Uzun Süre Dayanıklı Baskılar

Folyo baskılar düz tabanlı folyo ve döküm (esnek) folyo olarak ikiye ayrılır. Düz tabanlı folyolar araçlarda, otobüslerde, kamyonlarda ve düz, sert yüzeylerde kullanılabilir. Hizmet ömrü kullanılan malzemeye ve kaplamanın kalitesine göre değişmektedir. Firmamız olarak bizler sizlere uzun süre dayanıklı baskıları garanti etmekteyiz. Kullandığımız malzemeler piyasadaki en popüler ve dayanıklı malzemelerdir. Kullandığımız boyalar iç mekânlarda latekstir. Lateks adı verilen 3M garantili performans, insanlar için toksik değildir ve 3 yıl dış mekân dayanıklılığına sahiptir. Hiçbir şekilde solmaz. Firmamızın kullanmayı tercih ettiği bu boyalar sertifikalıdır. Greenguard ve NordicEcolabel sertifikaları mevcuttur. Bu sertifikalar Avrupa eğitim kurumları ve hastaneleri tarafından onaylanmıştır ve boyaların sorunsuz kullanılabileceğini kanıtlamaktadır.

Solvent baskıda kullanmakta olduğumuz boyalarımız ise tamamı ile kokusuzdur ve solmazlık garantilidir. Uygun koşullarda üretilmiş olan ve gerekli tüm sertifikalara sahip olan boyalar bu sayede insan sağlığı için herhangi bir tehdit unsuru içermemektedir. Solvent baskı işlemlerimizin bu boyalar ile gerçekleştirilmesi sayesinde dış mekânlarda solvent baskılar en az 2 yıl boyunca kullanılabilmektedir. Dayanıklılığı daha da artırmak ve daha ideal bir görünüm elde etmek için firmamız tarafından laminasyon da atılmaktadır. Bu laminasyon işlemi özellikle de dış mekân kullanımları için gereklidir ve bu işlem sayesinde çok daha dayanıklı baskılar elde edilir. Folyo baskı yaptır hizmeti sayesinde sizler de uzun süreler boyunca baskıları kullanmaya devam edebilirsiniz.

Şeffaf Folyo Baskılar

Folyo baskı çeşitleri arasında bulunan cast folyo hizmeti de sizlere firmamız tarafından sunulmaktadır. Şeffaf folyo baskı olarak da bilinen bu çeşit firmamız tarafından sıcak hava aracılığı ile düzensiz alanlara uygulanmaktadır. Girintili ve çıkıntılı düzensiz alanlar bu hizmetimiz sayesinde daha kusursuz bir görünüme kavuşmaktadır. Bu baskı türü özellikle de araç kaplamalarında oldukça avantajlıdır. Üstelik firmamız tarafından folyonun dayanıklılığını artırmak adına laminasyon işleminin gerçekleştirilmesi de müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.

Yapışkanlı Folyo Baskılar

Firmamız tarafından folyo baskıların yapışkan kısımları özenli bir şekilde hazırlanmakta, folyoların kullanılacağı alan ile bütünleşmesi hedeflenmektedir. Sağlığa zarar vermeyen su bazlı ürünler kullanılarak ise insanların sağlığı önemsenmektedir. Sizler de hem iç mekânlarınızda hem de dış mekânlarınızda gerek reklam ve tanıtım amacı ile gerekse tamamıyla dekorasyon esintileri elde etmek için folyo baskı çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Canlı ve parlak görünümlü, uzun süre dayanıklı ve ideal boyutlu folyo baskı fiyatları, bütçenize de hitap edecektir.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?