0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Folyo Kesim

Dijital baskı çözümleri alanında en kaliteli çalışmaları sürekli olarak müşterilerimizle paylaşırken, folyo kesim baskı konusunda da ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri sunuyoruz. Günümüzde daha iyi tablolar ve paneller renkli folyo kesim baskı hizmeti talep ediyor, bu nedenle bu kaliteli hizmetten yararlanmak şart haline geliyor.

Sektör standartlarını yükselterek ve üretim kaliteleri ile pek çok kişi tarafından tercih edilerek ön plana çıkan firmamızdan dilediğiniz zaman folyo kesim baskı notkasında ve diğer baskılarda destek alabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun estetik ve fonksiyonel bir tasarımdan yararlanabilmek için firmamız ile kolayca iletişime geçebilirsiniz.
100 MIC ve 120 MIC kalınlığındaki PVC malzemenin bir yapışkan yüzeyi ile çizici ile kesilmesine folyo kesimi denir. Bu uygulama basınçsız da yapılabilir. Öte yandan, folyonun uygulanacağı yere aktarımı sağlamak için imalattan sonra tüm alan taşıyıcı özellikli bir transfer bandı ile kaplanmalıdır.

Folyo Kesim Uygulamaları

Folyo kesim baskı uygulamaları için PVC malzemeden üretilen yapışkan filmler çeşitli renk seçeneklerine sahiptir. Günümüzde antetli kağıtlar ve tek bir renge sahip logolar için dayanıklı ve en hızlı malzemelerden biridir.

Unutulmamalıdır ki, baskıyı matbaaya mürekkeplemek genellikle beyaz tercih edildiğinden iyi sonuç verir. Etiket kesimi, baskı folyosu veya kâğıt etiket malzemesi olarak bilinir ve etrafını kesmek olarak bilinir. Bu genellikle küçük ve rutin bir işlemdir. Reklam ve promosyon sektöründe yaygın olarak kullanılmakta olan folyo çeşitleri, plotter adı verilen folyo kesme ve şekillendirme ekipmanları sayesinde hedefe yönelik olacak bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu süre zarfında isteğinize göre desen, şekil, harf ve rakam da ekleyebiliriz.

Folyo kesim tekniğini uygulamak için dijital baskı projeniz için her daim ideal sonucu vermeyebilir. Folyo kesim baskı teknolojisi kullanılarak bu yönde ideal bir çözüme ulaşılabilir.  Bu bölümde pencere süslemeleri, duvar panoları, afişler, flamalar, çarpma bariyerleri, teşhir ve stand sistemleri alanlarında en iyi çözüm için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun renk ve ebatta baskılara en iyi folyo kesim baskı fiyatları ile sahip olabilmek için firmamızdan faydalanabilirsiniz.

İdeal Folyo Baskıları

Folyo kesim baskı çeşitleri ile sayı, şekil, harf ve desen gibi pek çok uygulama yapılabilir. dijital baskılarda bulunan terimler, basılı ürünlerle birlikte anılır. Bu, kendinden yapışkanlı bir arkaya sahip bir PVC türüdür. Folyo baskı genellikle reklamcılar tarafından tercih edilmektedir. Film baskı işlemi, kendinden yapışkanlı destek sayesinde rahat kullanım nedeniyle endüstride yüksek talep görmektedir. Birçok alanda kullanılan bir reklam türüdür. Firmamız olarak folyo kesim baskı ile reklamlarınızın tanıtımını ideal seviyelerde gerçekleştiriyoruz. Sizler de tüm rahat ve kullanışlı folyo kesim baskılarınızı bize yaptırabilirsiniz. Folyo kesim baskı yaptır seçeneği üzerinden tüm aşamalar hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilir ve tüm işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde halletmemize imkan tanıyabilirsiniz.
 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?