0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Kumaş Baskı

Kumaş baskı teknolojisi aslında kumaş yüzeyinin belirli bir alanının boyanmasını veya boyanın o alana öğütülmesini içerir. Tüm tekstil malzemeleri boyama işlemi sırasında renklendirilir, ancak bu malzemenin belirli kısımları baskı işlemi sırasında renklendirilir. Kumaş baskı, kumaşları boyamak için kullanılan bu işlemin adıdır ve genellikle tekstil endüstrisinde kullanılır. Baskı, tekstil, moda, ev veya endüstriyel ile ilgili pazarlar için geniş bir imalat sektörü olarak tanımlanmaktadır.

Tükettiğimiz gıdaların organik doğasının farkında olsak da gün boyunca temas ettiğimiz tekstillerin kanserojenliğini görmezden geliyoruz. Bizler firmamız olarak sağlığınız için özel kumaşlara özel baskı işlemleri uyguluyoruz. Organik kök boyalarla yapılmış ve dijital olarak basılmış olan kumaşlar ile ideal kullanımları size sunuyoruz.

Titiz Süreçler ile Kaliteli Baskılar Sunuyoruz

Firmamız tarafından kumaş üzerine basılacak desen makine tarafından önce transfer kâğıdına basılır, ardından kumaş rulosu ve transfer kâğıdı rulosu transfer makinesine konularak termal baskılı desen kumaş üzerine işlenir. Kumaş üzerine en sevdiğiniz deseni basabilirsiniz ve baskı gölgelemesinin netliği, yüksek çözünürlüklü baskı ve uzun süreli kullanım, dijital baskı kumaşlarının başlıca özellikleridir. Geleneksel serigrafi ile karşılaştırıldığında, serigrafi kumaşı bir katman gibi kaplar ve nefes alabilirliği azaltırken, kumaş üzerine dijital baskı organik boyalar kullanır ve insan vücuduna zarar vermeyen bir kumaş sağlar. Sizler de kumaş baskı çeşitleri ile dilediğiniz görünümlere sahip kalıcı kumaşlara sahip olabilirsiniz. Bu kumaşları uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Dilerseniz baskı hizmeti ve detayları için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı kumaşlar gerek uygulama alanında gerekse model seçiminde kullanıcıyı sınırlamayan kumaş türüdür. Koltuk kılıflarınız için büyük ölçekli desenli dijital baskılı bir kumaş seçerek koltuklarınızın görünümünü değiştirebilirsiniz. Ayrıca şık bir davete ev sahipliği yapıyorsanız, öne çıkan bir görünüm için runner sofra takımları ve masa örtüleri ile uyumlu kumaşlar kullanabilirsiniz. Çocukların ilgisini çekecek bir desene sahip dijital baskı kumaş kullanabilirsiniz.  Evinizde bu kumaşı kullanabileceğiniz birçok yer var. Desenleri geniş alanlarda kullanmak zor olabilir, bu nedenle bu kumaşları daha küçük alanlarda deneyebilirsiniz. Evinizin zevkinizi yansıtması için baskılı kumaş çeşitlerini kırlent ve yastıklarda kullanabilirsiniz.

Uzun Süre Dayanıklı Kumaş Baskıları

Dijital baskılı kumaşlar leke tutmayan özelliklere sahiptirler. Bu nedenle onları çok sık yıkamanız gerekmez. Firmamız tarafından basımı gerçekleştirilmekte olan dijital baskılı kumaşlar normal programda 30 derecede yıkanabilir. Yıkadıktan sonra ütülemek isterseniz ters çevirerek ütüleyebilirsiniz. Leke çıkarıcı veya optik temizlik ürünleri hiçbir şekilde tavsiye edilmez. Bakım talimatlarına uyarsanız dijital baskılı kumaşlarınızda herhangi bir solma yaşamazsınız.

Sizler de firmamız ile iletişime geçerek kumaş baskı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bunun için kumaş baskı yaptır seçeneğinden yararlanmanız yeterli olacaktır. Üstelik firmamız ile iletişime geçerek dilerseniz kumaş baskı fiyatları ve detayları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?