0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Kumlama Cam Filmi

Kumlama cam filmi, uygulanmakta olduğu camların görüntüsü bulanıklaşır. Bu bulanık görüntü, camın yüzeyinde kum varmış gibi bir izlenim verir. Camlara desen eklemek için kumlama cam filmi kullanılır. Cam bölmelerinizin ofisinizden veya karşı taraftan görünmemesini istiyorsanız, ancak estetik ve zarafeti hayal ediyorsanız, kumlama cam filmi bu noktada sizin için kalıcı bir çözüm olacaktır.

Cam filmi kumlama denilince akla onlarca kumlama gelmektedir. Bu işlevlerin farklı kullanımları olsa da temelde aynı işlevi yerine getirirler. Kumlama, belirli bir parçanın deformasyonudur. Cam bölgesinde bu deformasyon meydana gelirse çözüm kumlanmış cam filmi kullanmaktır. Kumlama bir özelliğe sahip olan cam filminin en ünlü özelliği, görüntüyü kuma benzetmesi ve büyük resmi yakalamasıdır.

Evler ve Ofislerde İdeal Görünümler

Kumlama cam filminin uygulama alanı oldukça fazladır.  İç mekân ilgi odağıdır. İç mekân, özellikle ofis veya işyerinde yan yana bir masa olarak tanımlanabilir. Öte yandan, ev ortamında yaygın olarak kullanılmaktadır. Dekoratif amaçlı olarak ev ortamlarında banyolarda yaygın olarak kullanılan kumlanmış cam filmleri de oldukça tercih edilmektedir. Kumlanmış cam filmlerinin faydaları diğer film türlerine benzer, ancak bazı durumlarda onları bir adım önde bulacaksınız. Kumlama cam filminin en büyük özelliği cama desen katabilmesidir. Bu özellik, cama isteğe bağlı desenlerin uygulanmasını kolaylaştırır. Sizler de kumlama cam filmi ve avantajlarından faydalanmak istiyorsanız firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Üstün kaliteye sahip ürün ve araçlar ile kaliteli uygulamalar gerçekleştirmekte olan firmamız tüm süreçler boyunca yanınızda olacaktır.

Dekoratif Etkiler

Kumlama cam filmi çeşitleri adından da anlaşılacağı gibi, buzlu veya kumlu bir görünüm sağlamak için normal camlarda kullanılır. Dışarıdan ve içeriden görünmeyen bu tür uygulamalar ağırlıklı olarak ofislerde tercih edilmektedir. Bunun nedeni, bu süreçlerin filme şirket logoları ve görsel görseller uygulamasıdır. Aynı zamanda cam yazı işlenerek daha estetik bir görünüm kazandırılır.
Cam üretiminde en güvenilir folyo uygulamalarından biri olan pencere folyosu kumlama da isim, resim, baskı ve logo oluşturularak sunulmaktadır. Dijital baskı çözümleri alanında kaliteli ve başarılı bir hizmet sağlayıcı olarak bu konuda en iyi araştırma için firmamıza güvenebilirsiniz.

Bu filmler kırılgan özelliklere sahiptir ancak içerdiği maddelerden dolayı kırıldığında parçalanmaz. Bu uygulama kapı kaplamaları, ofis alanları, mağaza vitrinleri ve duş kabini kaplamaları gibi alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.  Son zamanlarda çocuk odalarında popüler olan kumlama cam filmleri, yaşam alanının her köşesine uygulanmaktadır. Alternatif olarak cam masa üzerinde kumlama filmi kullanılması da tavsiye edilir. Bu, bir ofis veya çalışma ortamında çok iyi bir şekilde kurulabilir. Farklı kullanım alanları için en etkili dijital baskı çözümü olan kumlama cam filmi, kapılarda kullanıldığında ortama ferahlık da getirir. Sizler de kumlama cam filmi yaptır seçeneği ile dilediğiniz görünümleri elde edebilirsiniz. Firmamız ile iletişime geçerek kumlama cam filmi fiyatları ve detayları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?