0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Lightbox

İşletmelerin hem dekoratif anlamda hem de reklam anlamında kullandıkları bu ışıklı panellere Lightbox denilmektedir. Bir çok sektör ve bir çok markanın son dönemlerde yaygın olarak kullandığı bu yeni sistemler şık bir görünüme sahiptirler.

Daha önce bir çok iş mekan uygulamasında, metro ve otobüs durağında bu uygulamalara rastladığınızı hemen düşünebilirsiniz. Işık kutusu olarak Türkçe karşılığı olan lightbox uygulamalarının firmanıza yenilik ve şıklık katmak üzere imal edildiğini bilmelisiniz. Bu uygulamaların üst kısımlarında özel bir kumaş yer almaktadır. Farklı kumaş yüzeyleri bulunabilen bu ürünlerdeki baskılar özel makinelerimizde UV baskı şeklinde gerçekleşir. Bir nevi dijital baskı olan bu uygulamaların alt aksanında led ışıklar ile yüksek aydınlatma yer alır.

Arka planda yanan led ışıklar ile uygulamanın canlılığı ve parlaklığı ortaya çıkmaktadır.

Farklı modelleri bulunan lightbox ürünleri yüksek kalitede alüminyum kullanılarak elde edilir. Tek taraflı lightbox modeli, çift taraflı lightbox modeli, ayaklı lightbox modeli ve özel model çeşitleri ile ürünler İleri Reklam firması tarafından imal edilmektedir. Bu ürünler hakkında kısa bilgi aktarmak gerekirse;

TEK TARAFLI LIGHTBOX

Bu model tipinin adından da anlaşılacağı üzere ürünün tek tarafından kumaş baskısı yer alır. Tek taraflı lightbox modeli genellikle duvara monte edilmektedir.

ÇİFT TARAFLI LIGHTBOX
Bu model grubunda ise ayaklı veya askılı sistemler kullanılır. Ürünün iki tarafında da baskı yer almaktadır. Çift taraflı lightbox modelleri ön ve arka taraftan insan trafiğinin yoğun olduğu bölümlerde kullanılır.

AYAKLI LIGHTBOX
Bir mekan içerisinde özel ayakları ile dik durabilen, tamamen bağımsız bir şekilde, taşınabilir bir halde olan ve kolay kuruluma sahip olan modelleridir. Ayaklı lightbox ürünlerinin üzerindeki kumaş ve tasarım rahatlıkla değişebilir. Markanızın etkili tasarımı için bu modeli tercih edebilirsiniz.

ÖZEL MODELLER
Özel modelli imal edilen lightbox modelleri farklı tasarımlara sahip olur. Örneğin kare, yuvarlak, küp vb.. bir çok şekle bürünebilen modellerdir. Üretim konusunda ve tasarım konusunda ucu açık olan bu ürünler ile alakalı hayalinizdeki tasarımı, hayalinizdeki uygulamayı ortaya çıkarabilecek olan İleri Reklam firmasını arayabilir ve en uygun fiyatları alabilirsiniz.
 

Lightbox Tabelalar Nerelerde Kullanılır?


Bu ürünler her amaca, her hizmete uygun bir çok alanda kullanılır. Yaygın bir kullanım ağına her geçen gün erişmekte olan ve bir çok marka tarafından talep edilen bu ürünler ürününüzü tanıtabilmek için, hizmetinizi sergileyebilmek için havalı ürünlerdir. Lightbox uygulama alanlarının ilk sırasında showroomlar yer almaktadır. Showroomların yanı sıra otellerde, evlerde, ofislerde, etkinlik alanlarında, müzelerde, sinema salonları ve fuar alanlarında da çok yaygın bir kullanım ağı bulunur. Lightbox ürünleri sergi alanlarında, reklam alanları ve mağaza vitrinlerinde de kullanılmaktadır. Türkiye'nin önde gelen grafikerleri ve uzman reklamcıları ile hazırlanan lightbox ürünleri için web sitemizde yer alan numaramızı arayabilirisniz.

İleri Reklam müşteri hizmetleri numarası olan 0216 661 12 84'ı arayarak sizlerde merak ettiğiniz tüm soruların yanıtını alabilirsiniz.

Işıklı Kumaş Baskı Fiyatları


Işıklı Kumaş Baskı
işlerinde en uygun fiyatları sunuyoruz. Gelişen reklam teknolojilerine her zaman ayak uyduran firmamız dilediğiniz lightbox modeli için en iyi teklifleri hazırlayacak ve sizlere sunacaktır. İç mekanlar veya dış mekanlar için bu ürünleri firmamızdan sipariş verebilirsiniz.

Lightbox uygulama örneklerine web sitemizden göz atabilir ve aklınıza takılan tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?