0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Megalight Baskı

Firmamız hizmetlerinden öne çıkan Megalight baskı 120 g/m2 ağırlığındaki Fibermark kâğıdına basılmaktadır. Fibermark kâğıdının dayanıklılığı sayesinde olumsuz hava koşullarına dayanıklıdır. Bu kâğıtlar yırtılmaya karşı dayanıklı ve ışık saçan özellikleri nedeniyle hedef kitleleri doğrudan etkileme fırsatı sunar. Megalight kelime anlamı olarak vurgu anlamına gelmektedir. En sık kullanım alanları ise dış ve iç mekânlardır. Bu mekânlarda bu baskı türüne sıklıkla rastlıyoruz. Megaligt baskı birçok alanda dikkat çekmeyi başarmıştır: Ana yollar, insan ve araç yoğunluğunun yüksek olduğu yerler, metro istasyonları, alışveriş merkezleri. Fibermark kâğıdı, büyük tabelalar için birden fazla tasarımla değişimli bir şekilde kullanılmaktadır.

Etkili Reklam Olanakları

Özellikle Megalight ve megaboard baskı çeşitleri, yüksek görünürlük ve yerden yüksekliği nedeniyle sadece yayalar için değil, araç trafiğinin yoğun olduğu alanlarda da kullanılabilen etkili reklam ürünleridir. Sabit afiş modeline ek olarak, poster kaydırma modeli her tarafta 3 poster görüntüleyebilir. Aydınlatma dâhilidir ve gece görüntülerinin kalitesi ve posterlerin izlenebilirliği birinci sınıftır. Tasarımının bir parçası olarak önü ve arkası tamamen camdır. Kullandığımız camlar bir kaza anında kırılmaması için temperli camdan yapılmıştır. Posterlerin bozulmasına neden olan yağmur, toz, nem vb. dış etkenlere karşı gerekli önlemler alınmış ve vandalizme karşı kilit sistemi gizlenmiştir.

Gelişmiş Teknik Özellikler

Sabit ve hareketli Megalight modellerinin yanı sıra doğal dış ortam koşullarına dayanacak şekilde tasarlanan megalight baskı çeşitleri iki farklı modelde üretilmektedir. 220x320cm boyutları olan Megalight modeline 7 m2 denir. 245 x 345 cm ölçülerinde görünür yüzey modeli 9 m2 olarak adlandırılır. Kentsel alanlarda metal ayaklara oturan ürünlerin yüksekliği 2,5-3 metredir. Otoyollara ve geniş alanlara hizmet veren yerlerde 5 metre yüksekliğe ulaşabilirler. Ayaklar isteğe göre metal, cam veya paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak farklı modellerde yapılabilmektedir. Megalight'ın ön tarafında, optikleri korumak için 5+5 lamine lens kullanılır.

Firmamız tarafından gerekirse, kullanılmış camların daha dayanıklı olması için özel bir güvenlik filmi kullanılabilir. Megalight tek taraflı veya çift taraflı olabilir. Hareket eden büyük ışığın her iki yanında 3 görüntüyü hareket ettirebilirsiniz. Çift taraflı megalight ile toplam 6 görüntü elde edilebilir. Bu üç ilham verici motif, kendilerini açık hava reklamcılığı için temel ürünler olarak sektörde kabul ettirmiştir. Aydınlatma sistemi sayesinde gün içinde olduğu kadar karanlıkta da verimli bir şekilde kullanılabilir.

Tüm bu gelişmiş teknik özellikler kapsamında, sizler de markanızın ve firmanızın tanınırlığını daha ideal bir şekilde artırabilirsiniz. Bu baskı çeşidi sayesinde çok geniş kitleler tarafından markanız tanınır bir hale gelecektir. Sizler de tüm bu avantajlardan yararlanabilmek için megalight baskı yaptır seçeneğimizden bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz megalight baskı fiyatları ve daha detaylı bilgileri de bizlerle iletişime geçerek kısa süreler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?