0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Mesh Baskı

Mesh baskı, çoğunlukla vinil baskıya ve one way vision baskı işlemine benzer. Delikli brandalar için dijital bir baskı işlemi olan mesh baskı, geniş alanlara uygulanabilme potansiyeli nedeniyle genellikle dış mekânlarda kullanılır. Döküm ve lamine olmak üzere iki adet olan mesh baskı çeşitleri, matbaa kullanılarak solvent bazlı boyalar ile ve kaliteli bir baskı makinesi yardımıyla yapılmaktadır. Rüzgâr gibi çeşitli dış faktörlere karşı son derece dayanıklı olan mesh baskı hizmeti, firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır.

Pek Çok Avantaj Sunan Mesh Baskı

Reklam sektöründe geniş yüzeyler ve dış mekânlarda sıklıkla tercih edilen mesh baskı çeşitlerinin birçok avantajı vardır. Dış mekân kullanımına uygun olduğu için birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Mesh baskının avantajları şunlardır:

• Mesh baskı çeşidinin en büyük ve en büyük avantajı delikli yapısıdır.
• Mesh baskı sayesinde geniş alanlar ve pencereler kapatılabilir,
• Gerekirse kolayca çıkarılabilir,
• Mesh baskı diğer baskı türlerine göre çok daha ekonomiktir,
• Mesh baskı çeşitleri her boyutta rüzgâra karşı dengeli bir yapıya sahiptir,
• Mesh baskı çeşitlerinde ebat sorunu yoktur, istenilen ebatta baskı firmamız tarafından sizlere sağlanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti Garantili Mesh Baskılar


Firmamız tarafından mesh baskı çeşitleri delikli PVC görünümünde üretilir. Makineden jumbo bobin olarak çıkan ürün 50 metre uzunluğa sarılmaktadır. Sarım noktasına gelindiğinde gerekli tüm yüzey kontrolleri de gerçekleştirilmektedir. Rulolar zarar görmemesi için paketlenir. Reklam alanında büyük yardımcınız olan ve en üstün kalitede sizlere sunulan mesh baskılar rüzgârlı yerlerde bile rahatlıkla kullanılabilir. Reklamlar, mesh baskı üzerine güvenli bir şekilde yerleştirilir. Mesh baskı çeşidinin ana avantajı delikli yapısıdır. Bu, hava koşullarına uyum sağlamayı kolaylaştırır. Delikli yapısı sayesinde kolay kolay deforme problemleri ile karşı karşıya kalmaz ve yapıya hiçbir şekilde zarar vermez.

Mesh baskı diğer baskı yöntemlerine göre daha uygundur fakat fiyat kullanılan ebat ve alana göre değişiklik göstermektedir. Profesyonel kadrosu ile yerinde faaliyet gösteren firmamız mesh konusunda en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. En hesaplı ve kaliteli mesh baskı hizmeti için dilerseniz firmamız ile kısa süreler içerisinde iletişime geçebilirsiniz. Firmamızın sunmakta olduğu mesh baskı yaptır seçeneği sayesinde sizler reklamlarınızı ideal bir şekilde yayımlayabilir, görünürlüğünüzü artırabilir ve daha geniş kitlelere erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede de tüm planlarınızı daha kararlı ve daha emin bir şekilde ilerletmeye de devam edebilirsiniz.

Delikli vinil malzeme üzerine mesh baskı ürünleri için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Mesh baskı ve mesh kanvas baskı ürünleri firmamız tarafından uygun mesh baskı fiyatları ile yapılmaktadır. Delikli mesh baskı ve vinil file baskılı ürünler en kaliteli malzemeler kullanılarak en hızlı şekilde üretilmektedir. Tüm bu özellikler kapsamında amaç müşteri memnuniyetini her daim kazanmaya devam etmek ve korumaktır.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?