0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

One Way Vision Baskı

One Way Vision baskı, firmalar ve işletmeler için en ideal reklam ürünlerinin başında gelmektedir. Firmamız tarafından sizlere sunulmakta olan One Way Vision baskı hizmeti sayesinde firmalarınızın ve işletmelerinizin görünürlüğünü ve popülerliğini artırabilirsiniz.

Özellikle binaların cam cephelerinde tercih edilen bu uygulama son yıllarda pek çok kullanım alanı bulmuştur. One Way Vision (delikli film) ile cephe kaplaması yapılırken güneş ışığının parlaklığından dolayı içeriyi görmek mümkün değildir ancak unutulmaması gereken en önemli detay ışıklar açıkken dışardan içeriyi görmek de mümkün değildir.

İdeal Reklam Olanakları

Firmalar ve bireyler tarafından en sık talep edilen reklam uygulaması One Way Vision, firmamız tarafından en son dijital sistem ekipmanları kullanılarak sizlere sunulur. Böylelikle de istediğiniz görüntüyü elde etmenizi sağlar. Uygulama yapılacak alanların detaylı fotoğrafları firmamız tarafından temin edilir. Fotoğraflar daha sonra alanında uzman ekip arkadaşlarımız tarafından bilgisayar ortamında tasarlanır ve oluşturulur. Tüm fotoğraf ve tasarım süreci müşterilerin onayından geçtikten sonra bina cephe kısmına giydirme işlemi aşamaları başlatılır.

One Way Vision çeşitleri
uygulanırken tüm yüzeylerin boyutları son derece sıkı bir şekilde kontrol edilmelidir. Tek yönlü görsel ölçümler yapılırken çok dikkatli olunmalı ve derz boşlukları dahil tüm alanlar dikkate alınmalıdır. Yanlış tek yönlü görme keskinliği ölçümleri boşa harcanan işlere neden olur. Bu nedenle kaliteli işleme için deneyimli ekip üyeleri ile çalışmak daha verimlidir. Firmamız tarafından yüzeylerin tamamı dikkatlice kontrol edilmekte ve derz boşlukları dâhil pek alan dikkate alınmaktadır.

Avantajlar Sunan One Way Vision Baskılar

İnce ve delikli bir dokuya sahip One Way Vision baskı, alanında uzman olan kadromuz tarafından gerçekleştirildiğinde sizleri başarılı sonuçlar ile bir araya getirmektedir. Çoğu dış mekân afişinde kullanılan solvent bazlı boyalarımızın tamamı kokusuzdur ve insanlar için tehlikeli ögeler içermemektedir. Tek yönlü afişlerde kullanmayı tercih ettiğimiz solvent boyalar sayesinde daha ideal görünümlere kavuşmak mümkün bir hale gelmektedir. Yaşadığımız bu coğrafyada dört mevsimin de yaşandığı göz önüne alındığında hiç şüphesiz baskıların çevresel faktörlere karşı dirençli yapıya sahip olması gerekli olur. Solvent bazlı boya çeşitleri dış etkilere ve sert iklimlere karşı daha az hassastır.

One Way Vision yaptır
uygulaması, tüketicilere içeriden dışarıyı görme olanağı sunuyor. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız One Way Vision baskı için ihtiyacınız olan hassasiyeti sağlar. Böylece siz değerli müşterilerimiz kaliteden ödün vermeden uzun süre kullanma imkânına sahiptir.

Sizler de firmanız veya işletmeniz için firmamız tarafından sizlere sunulan One Way Vision baskı hizmetinden faydalanarak tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Firmanızın ve işletmenizin tanınırlığını artırabilir, pek çok geniş kitleye de ulaşmış olabilirsiniz. One Way Vision baskı fiyatları ve avantajları ile ideal reklamlar elde etmek son derece mümkündür.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?