0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Şeffaf Folyo Baskı

Folyo baskı işlemi kullanılarak yapılan şeffaf folyo baskı, hem iç hem de dış mekânlarda en çok kullanılan baskı türlerinden biridir. Bunun en önemli sebepleri ise kullanımlarının çok kolay, dayanıklı ve ucuz olmalarıdır. Firmamız tarafından sunulan şeffaf folyo baskı hizmeti, sizi kolay ve dayanıklı kullanımlar ile bir araya getirebilmeyi hedeflemektedir.

Diğer folyo türleri gibi, şeffaf folyo baskı türü de yapışkandır. Mat ve parlak olmak üzere ikiye ayrılır. Haddelenmiş film, bir dış mekân dijital baskı makinesinden geçirilir. Grafik olarak tasarlanmış bir çalışma makineye gönderilir. Şeffaf film üzerine dijital baskı ters baskı ile yapılmaktadır. Yüksek kaliteli görüntüler, bozulmamış fotoğraf kalitesini yakından ortaya çıkarmak için yüksek çözünürlüklü makinelerde basılır. Ortalama 3 saatlik boşta kalma süresinden sonra kullanılabilir hale gelir. Şeffaf folyo baskı içeriden yapıştırılmıştır. Folyo baskı bir outdoor ürünü olduğu için firmamız tarafından solvent bazlı boyalara uygun makinelerde sprey sistemi ile basılmaktadır. Firmamız olarak kullandığımız makine eko-solventtir.

İdeal Kaliteye Sahip Şeffaf Folyo Baskılar

Bu tür folyo baskıyı seçmenin ana nedenlerinden biri kendinden yapışkanlı arka yüzeydir. Herhangi bir araç yardımı olmadan kullanılabilir ve uygulanabilir. Folyo PVC esaslı bir malzemedir. Filmler metrekare başına gram ağırlığına (m2/gr), PVC özelliklerine, yapışkan kalitesine ve mikron cinsinden kalınlığa göre sınıflandırılabilir. Bu sınıflandırmaya göre farklı kalite özelliklerine sahiptirler. Özellikle cam yüzeylerde kullanılır. Bu onun bir vitrinde neredeyse net bir şekilde arkasını göstermesini sağlar. Şeffaf folyo baskı hem iç hem de dış mekânlarda kullanılabilen bir malzemedir. Cam, pleksiglas vb. yapıştırmaya uygun, temiz, tozsuz herhangi bir zemine uygulanabilir. Sizler de firmamız ile iletişime geçerek şeffaf folyo baskı çeşitleri detayları hakkında bilgi alabilir, bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Firmamız hizmetleri doğrultusunda dilediğiniz şık ve estetik görünümlü folyo baskılara sahip olabilirsiniz. Uygun makinelerde ve uygun koşullarda gerçekleştirilen baskı sürecinin tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Yüksek Çözünürlüklü Şeffaf Folyo Baskı Çeşitleri

Yüksek çözünürlüklü şeffaf folyo baskı çeşitlerini firmamız olarak sizlere sunuyor ve dilediğiniz görünümlere kavuşmanıza yardımcı oluyoruz. Üstelik şeffaf folyo baskı yaptır seçeneği ile taleplerinizi iletmenizi kolaylaştırıyor, tüm süreç boyunca yanınızda olmaya devam ediyoruz. Firmamız olarak bu süreci en iyi şekilde yürütüyoruz. Piyasadaki en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz ve dinamik genç kadromuz baskılar konusunda gelişimini her geçen sürdürüyor. Şeffaf film baskısını düşük fiyata sunan birçok firma var ancak malzemenin kalitesi düşük olduğu için çoğu firma genelde bu kadar düşük fiyatlar sunuyor. Gerçekten kaliteli hizmet istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Sunduğumuz fiyatlar, beklentilerinize ve isteklerinize dayanmaktadır. Ancak gerçekten uzun süre kullanabileceğiniz bir ürün olduğunu garanti ediyoruz. Şeffaf folyo baskı fiyatları ve detayları hakkında bilgi almak için bizlerle direkt iletişime geçebilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?