0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Stand

Fuar reklamcılığı sektörüne hizmet vermekteyiz. Sizlere çözüm ortağı olmaya hazır olan İleri Reklam firmamız ile aklınıza gelebilecek her türlü reklam standı tasarlama ve üretme konusunda uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Stand işlerinde anahtar teslim çalışmaktayız. Bu reklam uygulamaları sayesinde ürünlerinizin, firmanızın, işletmenizin daha göze hitap edecek şekilde tanıtılması, pazarlanması sağlanmaktadır.

Sadece fuarlarda değil, özel günlerde, farklı organizasyonlarda, marketlerde vb.. bir çok alanda ürünlerinizin fark edilmesini sağlamakta olan bu ürünler sizlere ekonomik anlamda fayda sağlayacak ve müşteri potansiyelinizi arttıracak ürünlerdir.  Fırmanızın  tanıtımı için hazırlanacak olan etkili bir stand ile fark yaratabilirsiniz.

Stand ürünleri özellikle insan yoğunluğunun fazla olacağı alanlarda reklamın yapılması ve tanıtımın sağlanması amacıyla en çok tercih edilenler arasındadır. Tanıtım standını kurmaktaki amaç potansiyel müşterilerin ürünlerinizi denemesi ve tanıtmanızdır. Ayrıca fuar organizasyonlarında da insanları standınıza çekmek ve müşteri kitlenize ürünlerinizi tanıtmak amacı olmaktadır. Firmaların bilinirliğini arttırmak ve etkili bir pazarlama stratejisi ile müşterilere tanıtımları yapmaktır. Dikkat çekici stand tasarımlarımızı incelediğiniz bu sayfamızdan görebilirsiniz. Web sitemizde sizler için uzun yıllardır hizmet verdiğimiz stand imalatı işlerinden çekilmiş bir kaç görüntüyü paylaştık. Daha fazla bilgi ve özel tasarım talepleriniz için lütfen İleri Reklam Whatsapp hattı aracılığıyla bize ulaşın.
 

Fuar Stand Tasarımı


Ülkemizde ve dünya üzerinde her sene yüzlerce fuar düzenlenmektedir. Fuarlar genellikle sektörlere has düzenlenir. Katılım sağlayacağımız fuarlarda, rakiplerimizden 1 adım önde başlayarak ziyaretçilerin dikkatini çekmek gerekir. İşinizi en iyi şekilde yansıtacak fuar standarlarını imal eden firmamız gücünü kalitesinden almaktadır. Geçtiğimiz senelerde hazırlamış ve uygulamasını tamamlamış olduğumuz bazı fuar standı görsellerine web sitemizden erişeiblirisniz. İleri Reklam olarak İstanbul ili başta olmak üzere ülkemizin her şehrinde sizlere fuar, kongre gibi alanlarda en iyi standları hazırlamakta ve kurmaktayız. Fark yaratan stand tasarımları için bizi arayabilirsiniz.

Fuarlar için hazırlayacağımız stand tasarımlarında öncelikle firmanızı tanımak, fuarda hangi ürünlerinizi ön plana çıkarmak istediğinizi öğrenmek istemekteyiz. İşletmenin profilini ve ürünlerini öğrenmemizin ardından etkili bir tasarım yapmak için ekibimizi görevlendiriyoruz. Tasarım konusunda kendimize çok güveniyoruz. Satış ve pazarlama konusunda tecrübeli tasarımcılarımız ile en doğru fuar standı tasarımını ortaya çıkarmakta ve sizlere sunmaktayız.

Firmalar İçin Tanıtım Stantlarının Önemi Nedir?


Tanıtım standları firmaları temsil eder. Firmaların ürünlerini, hizmetlerini yansıtmalıdır. Nitekim ürünlerin tanınması ve bilinirliğinin arttırılması amacı ile tercih edilirler. Bu bakımdan oldukça önemli bir konumda olan bu ürünler için eşsiz tasarımlar ürettiğimizi biliyor muydunuz? İleri Reklam firmasından talep edeceğiniz tanıtım standları müşteri potansiyelinizi arttıracak ve gelir açısından size ekstra bir kapı açacaktır. Gelişen teknoloji ve insan algısı sayesinde en etkili pazarlama ürünlerinden biri olan standlar için ilginç tasarımlar ortaya çıkarabilmekteyiz. Rakip firmalarınızdan 1 adım önde olmak ve firmamızdan temin edeceğiniz tanıtım standları ile başarılı bir reklama imza atmış, sektörde fark yaratmış olursunuz.

Gerek fuarlarda, gerek işlek caddelerde, gerek alışveriş merkezlerinde dikkat çekici standlar için bizden hizmet alabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller, çeşitler ve detayları içeren stand ürünlerimiz için sitemizde kısa bir süre gezintiye çıkın. Ardından uygun fiyat teklifleri ve daha fazla tasarım seçeneği için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?