0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Tabela

En kaliteli materyalleri sizler için bir araya getiriyor ve en şık tabelaları İstanbul'da sizlere sağlıyoruz.  İleri Reklam & Tabela olarak üretim ve ürün yelpazesi konusunda oldukça fazla bir çeşit ile sizlere ulaşmaktayız. Sürekli dış hava koşullarına, UV ışınlarına maruz kalan tabelalar dayanıklı malzemeler tercih edilerek yapılmaktadır. İç ortamlarda kullanılan tabela grubu ürünlerinde ise daha hassas malzeme kullanımı olabilmektedir.

İşletmelerin tanınırlığını arttıran, biz burdayız diyen bu araçlar her firmanın kendi tarzına, kendi renk konseptine ve kendi müşteri portföyüne uygun olarka hazırlanır. Tabela'yı tasarlamak ayrı bir meşakat, tabelayı monte etmek ayrı bir meşakattir. Her ikisini üst düzey kalitede yapacak olan firma özellikle İstanbul'da çok azdır. Biz İleri Reklam olarak sizlerin daha tanınır olması için ve daha ilgi çekici olması için ihtiyacınız olan tüm tabela gruplarını hem tasarlayabilmekte hem de üretebilmekteyiz. Sitemizde yer alan whatsapp destek hattı veya iletişim numaralarımızdan bize ulaşarak mekanlarınıza göre, hoş, şık ve uzun ömürlü tabelalara sahip olabilirsiniz.

İşletmenizin Neden Tabeleya İhtiyacı Var?


İşletmenizin reklamının yapılabilmesi için ve markanızın güvenirliliğini sağlayabilmeniz için tabela olmazsa olmazdır. Tabelası bulunmayan bir dükkan veya şirket ziyaretçilerinin gözünde güvenilir bir firma olarak görünmeyeceği gibi ziyaretçi sayınıza da olumsuz etki bırakacaktır. Hem müşteri kitlenize hitap edecek, hem de farkedilir olmanızı sağlayacak uygun fiyatlı tabela çeşitleri İleri Reklam firmamız ile İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de sizlere sunulmaktadır.

Tabelanızın tasarımını oluşturmadan önce işletmemizin tasarım ekibi sizleri yakından tanımakta, faaliyet alanınızı incelemekte, firmanızın müşteri portföyünü genel anlamda anlamaktadır. Tam olarak neyi temsil edeceğimizi bilerek uygulanacak alan bilgilerini de gördükten sonra tasarımlarımızı yapmakta ve sizlere sunmaktayız. Tabela üzerinde kullanacağımız tüm semboller ve logo çeşitlerine bakıldığında dahi işletmenin neyi temsil ettiğini, hangi iş kolunda faaliyet gösterdiğini gösterecektir. Müşterilerinize hitap edebileceğiniz, ilgi çekici ve bir okadar da kolay anlaşılan tabeların tercih edilmesi için İleri Reklam sizlerin hizmetindedir. En belirgin renkler ile imal ettiğimiz bir çok tabela modeli web sitemizde sizlerin beğenisine sunulmuştur. Örnek olması açısından web sitemizdeki uygulama görsellerimize göz atabilirsiniz.
 

Tabela'da Doğru Renk Seçimi


Renklerin de bir karşılığı vardır. Psikoloji açısından baktığınızda her rengin bir çok anlamı, bir çok çağrışımı olur. Ana renklerden bazı örnekler vermek gerekirse, siyah rengi disiplini, gücü, kontrol ve yetki duygularını çağrıştırıyor. Bu renk tonundaki tabelalar genellikle takım elbise sektöründe, otomotiv sektöründe, moda alanında, kuyumculuk gibi alanlarda daha çok ciddiyet, otorite kelimelerini çağrıştırmak amacı ile tercih edilmektedir.  Tabelalarda kırmızı renk ise daha çok dikkat, cesaret gibi duyguları uyandırır. Bir çok eğlence grubunda, bir çok ünlü zincir tabelalarında kırmızı renginin ağrılığını görmekteyiz.

Diğer renk grupları ve insan psikolojisindeki çağrışımları hakkında bilgi almak ister misiniz? Hemen incelediğiniz web sitemizde yer alan müşteri hizmetleri numaralarından bilgi & destek alabilirsiniz.
 

En Çok Tercih Edilen Tabela Çeşitleri Nelerdir?


En sık talep gören tabela gruplarından bazılarını listelemek istedik. İhtiyacınız olan tabela çeşidine daha kolay karar verebilmeniz için İleri Reklam web sitesinde sizler için tabela çeşitleri madde madde yer almaktadır.

* Kompozit Tabelalar
* Pleksi Tabelalar
* Işıklı Tabelalar
* Işıksız Tabelalar
* Kutu Harf Tabelalar
* Totem Tabelalar
* Polikarbon Tabelalar
* Gravür Tabelalar
* Vinil Germe Tabelalar
* Fener Tabelalar
* Alüminyum Kompozit Tabelalar
* Led Tabelalar
* Paslanmaz Tabelalar
* Çatı Tabelaları
* Şişirme Tabelalar
* Lamplex Tabelalar

Bir çok tabela grubu içerisinde en çok tercih edilenler sitemizde yer alanlardır.

Konu ile alakalı daha fazla bilgi edinmek ve en uygun fiyatlarla tabela siparişi vermek için hemen bize ulaşın..

 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?