0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Uv Flatbed Baskı

Uv Flatbed baskı, güneşe dayanıklı verniklerin kuruma süresinin bir saniyenin altına indirilmesi işlemi özel destekli kurutucularda yapılmakta olan altına indirilmesi işlemi özel destekli kurutucularda yapılan baskı tekniklerinden biridir, dolayısıyla baskı kalitesi de oldukça yüksektir. Firmaların tercih ettiği Uv flatbed baskı türünün başarısının en büyük nedeni teknik yapılara uygun olması ve UV baskı makinelerinde yapılmasıdır.

Flatbedler bugün serigrafinin yerini almıştır. Bu sayede küçük miktarlarda daha uygun maliyetli çözümler üretilebilir. Tek tabakadan bile kalıplama gerektirmeyen UV baskı sistemi kullanır. Öte yandan, çevresel etki solvent baskıya göre daha az atık ve minimum iç mekân hava kirliliğidir. Firmamız olarak Green Guard Gold sertifikalı mürekkepler kullanarak karbon ayak izimizi de ideal seviyelerde tutmayı sağlıyoruz.

Uv flatbed baskı makineleri mürekkebi kurutmak için ultraviyole ışık kullanan bir mürekkep püskürtmeli baskı sistemidir. Kağıt, plastik ve düz zemin üzerine baskı da yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu işlem sayesinde ahşap, metal, fayans ve hatta cam gibi hafif ve oldukça geniş olan yüzeylere baskılar yapabilmek mümkün bir hale gelmektedir. Ayarlanabilir bir tabla yapısına sahip olması sayesinde ince kağıttan daha kalın tabakalara kadar her türlü düz yüzeye baskılar gerçekleşmektedir. Bizler firmamız olarak kaliteli baskı sistemlerimiz ile sizlerle bir araya gelmekte ve beklentilerinizin çok daha fazlasını karşılamaktayız.

Cam Yüzeylerde İstenen Görünümleri Sunan Uv Flatbed Baskılar

Özel bir dekoratif baskı teknolojisine sahip olan Uv flatbed baskı çeşitleri genellikle cam yüzeye uygulanmaktadır. Cam yüzeyinin bir kısmına veya tamamına baskı yapılabilen bu baskı türü, UV baskıda yüksek sıcaklıklarda mürekkeple birlikte kurur ve yüksek kalitede bir görüntü elde edilir.

UV ışınlarının neden olduğu solmayı önlemek için uzun ömürlü bir ürün elde etmek için UV baskı teknolojisi uygulanır. Yaklaşık 5 yıllık bir süre için bile reklamı yapılan ürünü ilk günkü parlaklığında alabilirsiniz. Dijital baskı alanında en popüler süreç UV baskı işlemidir.

Geniş Uygulama Alanları Sunuyoruz

Uv flatbed baskı, çok yönlülüğü nedeniyle işletmeler ve kurumlar için tercih edilen dijital baskı yöntemlerinden biri olmaya devam ediyor. Günümüzde Uv flatbed baskı genellikle cama uygulanmaktadır. Firmamız geniş uygulama alanları imkânını sizlere sunarak dilediğiniz alanlarda dilediğiniz baskıya sahip olmanıza yardımcı olur.  Uv flatbed baskının uygulama alanları şunlardır:

• PVC esaslı panel,
• Ayna yüzeyi olmayan metal,
• Pürüzsüz yüzey taşı,
• Ahşap plaka çeşitleri

Sizler de dilediğiniz alanda Uv flatbed baskıya sahip olabilmek için firmamızı tercih edebilirsiniz. Kaliteli ekipmanlar, tecrübeli kadro ve geniş seçenekleri ile Uv flatbed baskı yaptır seçeneği üzerinden firmamızdan destek alabilirsiniz. Ayrıca firmamız ile iletişime geçerek tüm süreç hakkında bilgi edinebilir ve Uv Flatbed Baskı fiyatları detaylarını kolay bir şekilde öğrenme imkânına sahip olabilirsiniz.
 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?