0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Vitrin Giydirme

Vitrin giydirme baskı, vitrin camını ağırlıklı olarak satış ve pazarlama amaçlı kullanma arzusundan benimsemiştir. Vitrin dekorasyonları ürün reklamı, kampanya reklamı veya görsel amaçlı yapılmaktadır. Vitrin uygulamaları tipik olarak dijital film baskıları veya tek yönlü dijital baskılar olarak oluşturulur ve bir uygulama yöneticisi tarafından paketlenir. Vitrin yüksekte kullanılıyorsa, bir vinç kullanılarak monte edilmesi gerekebilir. Montajdan önce vitrin zemini temizlenmelidir. Temiz olmayan veya hali hazırda resimleri olan vitrinler önce demonte edilmeli ve sonra tekrar monte edilmelidir. Bizler uzun yıllara dayanan tecrübemiz ile vitrin giydirme baskı süreçlerinin tümünü kolay ve pratik bir hale getiriyor, mağazalarınızın dilediğiniz görünümlere kavuşmasına yardımcı oluyoruz.

Vitrin giydirme çeşitleri, hem markanızı hem de mağazanızı en iyi yansıtan ve öne çıkaran en önemli reklam formatlarından biridir. Dükkânınızın veya firmanızın bulunduğu binanın vitrinlerini kaplamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Firmamız olarak en kaliteli malzemeleri kullanıyor ve etkili reklam oluşturma imkânı sunuyoruz.

Etkili Reklam Uygulamaları

Vitrin giydirme, vitrin ve vitrinlere baskı yapılan bir çeşit dekoratif uygulamadır. Bu uygulamalar, alışveriş merkezleri ve genellikle de cadde mağazalarında kampanyalar sunmak veya önemli tarihlerden sizi önceden haberdar etmek için etkili reklam uygulamalarıdır. Bizler uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve deneyimli kadromuz ile reklamınızı görsel grafikler ile yayınlayabiliriz. Bu alanda müşterilerin dikkatini çekebilir ve marka değerinizi artırabilirsiniz. Tüm indirimlerden, kampanyalardan ve özel günlerden müşterilerinizi bu sayede haberdar edebilirsiniz. Etkileyici görünümlere sahip cam giydirme uygulamaları ile gerek alışveriş merkezindeki insanların gerekse caddede yürümekte olan insanların ilgisini çekebilirsiniz.

Kaliteli ve Dayanıklı İşlemler

Çeşitli alanlarda kullanılmakta olan folyolar, cam giydirme işlemlerinde de kullanılır ve dijital baskılı PVC malzemeden üretilmektedir. PVC malzemenin arkasına uygulanan yapıştırıcı uygulamaya göre değişmektedir. Birçok film markasının kod numaralarının sonunda bir P veya R bulunur ve bu harfler kalıcı ve çıkarılabilir. Çıkarılabilir (kalıcı olmayan) filmler, uygulamadan çıkarıldığında daha kolay çıkarılabildiği ve yapışkan kalıntısı bırakmadığı için tercih edilir. Kalıcı ve yapışkan film, genellikle çıkarılması gerekmeyen yerlerde kullanılan oldukça yapışkan bir filmdir. PVC malzemeden dijital baskılı folyolar düz ve oluklu (3D) taraflara uygulandıkları için bölgelere ayrılmaktadır. Örneğin, oluklu bir araca uygulanan bir dökme film 36 mikron kalınlığa sahipken, aracın düz yüzeyine uygulanan bir film 80 mikron olarak kullanılır. Folyo dijital baskı uygulamalarında kullanılan astarlar aynı yapışkan ve PVC özelliklerine sahiptir, ancak dijital baskıyı güneşten korumak için astarın imalatında UV koruması kullanılır, bu da dijital baskının solmasına karşı daha ciddi olmasını sağlar.

Sizler de mağazalarınız ve diğer alanlarınızda etkileyici görünümlere sahip baskılar elde etmek istiyorsanız vitrin giydirme baskı yaptır seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Firmamızla iletişime geçerek dilerseniz vitrin giydirme baskı fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere de sahip olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?