0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

X Banner Baskı

X banner baskı hizmeti ile sizlerle bir araya gelmekte olan firmamız, sizlere en kaliteli ve en dayanıklı baskıları sunmaktadır. X banner baskı, adını posterin arkasındaki X şeklindeki sistemden almıştır. Pratik bir tanıtım aracı olması ve ekonomik olması nedeniyle yaygın olarak kullanılmaktadır. Kurulum, nakliye ve toplama açısından da oldukça avantajlıdır. Kullanımı kolay ve sorunsuz olan bu ürünler, mağazalarda, alışveriş merkezlerinde, sergi merkezlerinde ve reklam ürünlerinde kullanım için mükemmeldir.

Kaliteli X Banner Baskılar

X banner baskı, halkalar koyulaştırılırken bacaklar X şeklinde olacak şekilde alüminyum malzemenin dört köşesine delikler açılarak bu deliklere bacakların uç noktalarının sokulmasıyla yapılan baskıdır. Taşıması kolay olduğu için firmalar tarafından tercih edilmektedir. Ekstra taşıma çantası ile birlikte gelir. X-Banner, kullanıldığı alanda estetik görünümü ile diğer reklam çeşitleri arasında öne çıkmaktadır. Başlıca uygulama alanları ticaret fuarları, konferanslar, sergi merkezleri ve alışveriş merkezleridir. Aynı zamanda ürün pazarlaması açısından pratik bir kaynaktır. Kozmetik, teknoloji, gıda ve otomotiv sektörlerinden ürünler X başlığı altında satılabilir. Ayrıca ofis içindeki bir toplantıda çalışmak bu baskılı ürün ile daha kolay bir hale gelir. Ofislerde bulunan toplantı odaları şirket imajını olumlu bir yönde etkiler. Dış mekân kullanımı için de uygundur. Ayrıca kurulum aşamasında herhangi bir ek alete gerek yoktur.

İdeal X Banner Baskı Aşamaları

Bir grafik tasarım oluşturmadan önce ürünün nerede kullanılacağını detaylı olarak analiz etmek gerekir. Küçük alanlarda yazı tipi boyutu pek bir fark yaratmaz, ancak daha büyük alanlarda mümkün olduğunca büyük bir yazı tipi kullanmak en iyisidir. Standart ölçüler 60 x 160 cm, 80 x 180 cm boyutlarındadır. İhtiyaca göre farklı ölçülere göre sipariş oluşturabiliyoruz. Sadece tek taraflı baskıdır. Baskı malzemesi olarak 400-440 gr Avrupa vinili kullanılmaktadır ve plastik esaslı PVC hammaddeden üretilmektedir. Avrupa vinil yapısı bir çeşit plastiğe benzer. 1 renkten 4 renge kadar işleme yapılabilmektedir. Sizler X banner baskı için yüksek çözünürlüklü görseller seçmelisiniz. Düşük çözünürlük, bulanık bir ürüne neden olabilir ve marka imajınıza zarar verebilir. X-Banner'ı yazdırırken, ürünü sıkmak için çıkıntıya dikkat etmeniz gerekir. Örneğin, 1 metre genişlik için pozlama boyutu yaklaşık 95 cm olarak ayarlanmalıdır. Firmamızda tüm süreçler dijital baskı teknolojisi ile tamamlanmaktadır. Baskıdan sonra deseni bozmamak için üstten, alttan, soldan ve sağdan kesimler yapılmaktadır. Firmamız tarafından son olarak ürünün törpülenme işlemi gerçekleştirilmekte ve böylece tüm bu aşamalar tamamlanmış olmaktadır.

Sizler de X banner baskı çeşitleri ve avantajlarından yararlanmak, tüm baskı sürecinin sorunsuz geçmesinden memnun kalmak isterseniz firmamız sizlerin beklentilerini tam olarak karşılayacaktır. X banner baskı yaptır seçeneği ile firmamızın tüm imkanlarından yararlanabilirsiniz. Dilerseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilir, X banner baskı fiyatları ve detayları hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?