0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Yer Zemin Folyosu

Yer zemin folyosu hizmetimiz sayesinde sizler de özellikle son dönemlerde tercih edilmekte olan bu reklam yönteminden faydalanabilirsiniz. Reklamlar ve tanıtımlar, bilindiği üzere tüm markalar ve tüm sektörler için oldukça önemlidir. Üstelik reklamlar ve tanıtımlar sayesinde fark yaratmanın mümkün olduğu göz önüne alındığında, firmamız sizlerin farklar yaratabilmesine en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Markanızı ve yaptığınız tüm çalışmaları tanıtmanın en etkili yöntemleri hiç şüphesiz baskılar ve kaplamalardır. Bu baskılar ve kaplamalar hem estetik ve şık görünüme hem de işlevsel özelliklere sahiptir. Günümüz teknolojik gelişmeleri göz önüne alındığında, dijital baskı hizmetleri de oldukça gelişme kaydetmiştir. Tüm gelişmeleri yakından takip eden ve son teknoloji ışığında baskılar gerçekleştiren bir firma olarak bizler yer zemin folyosu kaplama uygulamalarında da sizlere gereken tüm desteği sağlamaktayız.

Herkes tarafından kolay kolay yapılamayan yer zemin folyosu, aslına bakıldığında oldukça etkili bir reklam yöntemidir. Adından da anlaşılmakta olduğu üzere bu folyolar yere uygulanmakta olan bir çeşit reklamlardır. Genellikle bu süreç satış yapılan eczanelerde ve özel şubelerde gözlemlenebilir.

Kaliteli Yer Zemin Folyo Baskıları

Yer zemin folyosu çeşitleri, spor salonları, alışveriş merkezleri, okullar, eğitim kurumları ve daha birçok alanda yaygın olarak kullanılmaktadır. Alt kısımdaki folyo damgalama, ürün ve hizmetlerin reklamını yapmak için kullanılır, ancak aynı zamanda dikkat çekmek için de kullanılır. Bu sayede reklamı yapılacak ürün, durum veya konu direkt olarak insanların ilgisini çeker.

Yer zemin folyo baskı uygulamalarında en önemli noktalardan biri grafik tasarımı en doğru ve en iyi görünen şekilde oluşturmaktır. Tasarımın hazırlanmasında kullanılan renkler ve objeler, hizmet sunulurken doğru sırada net bir şekilde düzenlenmelidir. Bizler bu noktada sizlerin zevkleri ve ihtiyaçları doğrultusunda baskılar ve tasarımlar oluşturmaktayız. Firmamız tarafından serigrafi veya ofset baskı ile basılan folyonun alt kısmına uygulanan koruyucu tabaka, fabrika baskısına uygun, oldukça estetik ve göz alıcı bir reklam ürünüdür.  

Ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek için etkinliğinizin veya ticaret fuarınızın zeminine bu baskılı folyoları yerleştirebilirsiniz. Büyük firmaların sıklıkla tercih ettiği zemin folyo baskı yeni reklam mecralarından biridir. Yer grafik baskı, diğer birçok reklam mecrasından daha akılda kalıcı olduğu için de ilgi görmeye her daim devam eder. Tek başına kullanılabilir, başka bir bileşen gerekmez.

Yer zemin folyo baskıları, diğer birçok promosyon ürününe göre daha akılda kalıcı olması açısından çok daha etkilidir. PVC esaslı olan yer zemin folyosu fiyatları ölçü, ağırlık, tasarım özellikleri ve diğer etkenlere göre belirlenmektedir.  Sizler de yer zemin folyosu ile etkinlik ve fuarlarınızda dilediğiniz etkileri yaratabilmek ve görünürlüğü artırabilmek adına firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Yer zemin folyosu yaptır seçeneği ile folyolarınızı dilediğiniz özelliklerde gerçekleştirmekte ve sizleri memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?