0216 661 12 84
0532 261 89 93
info@ilerireklam.com
Bizi Arayın

Yönlendirme Panoları

Genel anlamda kamuya açık kalabalık alanlarda, büyük işletmelerde, Avm'lerde insanları bilgilendirme amacı ile yönlendirme tabelaları kullanılmaktadır. Bu panolar sayesinde insanların gidecekleri yerlere daha kolay ulaşması sağlanır. İleri Reklam grubu olarak yönlendirme panolarında ihtiyacınız olan her ürünü hızlı bir şekilde imal etmekte ve sizlere uygulama dahil hizmet vermekteyiz. Daima 1.kalite malzemeden imal ettiğimiz, asla kalitemizden ödün vermeden faaliyet gösterdiğimiz sektörümüzde uzun senelerdir aktif olarak hizmetlerimizi sunmaktayız. Sizlerde açık hava reklamcılığı ve iç mekan reklamcılığı alanında güvenilir bir reklam firması ile yola çıkmak istiyorsanız bizlere 0216 661 12 84 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Büyük firmaların iç mekan yönlendirmelerinde, kamuya açık alanlarda, firma giriş çıkışlarında yönlendirme panoları kullanılmaktadır. Bu ürün gruplarında farklı tasarımlar ortaya çıkabilmektedir. İncelediğiniz site sayfamızda da İleri Reklam olarak bizlerin imal ettiği ürünlerin görselleri yer almaktadır. İleri Reklam olarak yüzlerce tasarıma imza attık. Dilerseniz web sitemizdeki örneklerden beğendiğiniz tasarım üzerinden yola çıkabilir, dilerseniz de sizlerin beğendiği tasarımları bizlere whatsapp aracılığıyla ileterek arzu ettiğiniz işin ortaya çıkmasını talep edebilirsiniz.
 

Yönlendirme Panosu


Yönlendirme panosu için kullanılacak malzemenin ortama uygun olması, uygun renkler ve uygun konsepte sahip olması gerekir. İçeriğinde ise yazılacak olan bilginin doğru olması gerekir. Yönlendirme panolarında ağırlıklı olarak açıklamalar, yönlendirme okları yer alır. Bu yazılar, bu oklar cam levhalarda ya da alüminyum malzeme üzerinde yer alabilir. İleri Reklam olarak İstanbul ili başta olmak üzere ülkemizin her şehrinde hizmet verebilmekteyiz. Yönlendirme panosu kategorisi altında ayaklı levha üretimi, tavana monteli aparatlı yönlendirme levhası imalatı, duvar yönlendirme uygulamaları, tavan askılı modeller, gravür iç mekan yönlendirme tabelası grupları ve bir çok ürün çeşidinde hizmet verebilmekteyiz.
 

0216 661 12 84 numarasını arayarak yönlendirme panosunun çalışmasının yapılacağı alanı bizlere bildirebilir ve uzman grafikerlerimizden çalışma talep edebilirsiniz. Geniş kullanım alanına sahip olan bu panolar alışveriş merkezlerinde, hastanelerde, kurumsal markaların merkezlerinde, spor merkezlerinde, belediyelerde, devlet dairelerinde yaygın şekilde kullanılmaktadır. İç mekanda kullanılan bu ürünler çok uzun ömürlü olan ürünlerdir. Sağlam malzemeden imal edilen ürünlerdir. Bu panolar ayrıca led aydınlatma sistemleri ile de süslenebilmektedir.


Çok uzun senelerdir reklamcılık sektöründe faaliyet gösteren ve tabelacı olarak yüzlerce modern tabela uygulamasına imza atmış İleri Reklam markası yüzlerce memnun müşteriye sahiptir. Sizlerde yönlendirme panoları ile alakalı doğru ürün tercihinde bulunmak isterseniz bizden destek alabilirsiniz.

Yönlendirme Panoları Fiyatları


İleri Reklam
firmasını arayarak ihtiyacınız olan panoya en uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz. Firmamızın referansları arasında yer alan projelere ait bazı görseller ilgili sayfada yer almaktadır. Tüm tecrübemiz ve grafikerlerimizin kaliteli işleri ile hizmetinizdeyiz. Yönlendirme panoları hakkında iş yaptırmasanız bile bilgi almak adına bize ulaşabilir ve her zaman bizden destek alabilirsiniz. Doğru yönlendirme, doğru ürün tercihi yapabilme için uzmanlarımız sizlerden gelecek olan telefonları beklemektedir. En iyi fiyatları verebilmemiz için uygulamanın yapılacağı alanı bilmemiz, boyutları bilmemiz ve malzeme türüne karar vermeniz gerekir. Güvenilir firmamızdan hızlı ve uygun fiyat teklifleri almak sizin elinizde. İletişim sayfamızda bulunan numaralarımızı arayarak sizlerde kafanızdaki tüm sorularınız için yanıtları alabilirsiniz.

 

 

Bize Yazın...
Merhaba,
İleri Reklam olarak size hizmet sağlamaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?